Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran fordul elő az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karesz 82 kérdése:

Milyen gyakran fordul elő az alábbi felállás? Három lány,és egy fiú?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt két fiú egy lány, illetve két lány egy fiú felállásról is, ha többesezésről esik szó. Viszont a három lány és egy fiú változatot még nem említette senki sem. Az érdekelne hogy a valóságban könnyen rá lehet erre lányokat beszélni? Engem ez nagyon izgat.

ápr. 14. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
A lányok széttépnék egymást.
ápr. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a szinte lehetetlen kategória.Ki lehetne egymást elégíteni,de csak farokkal nekem három nő sok lenne már egyszerre. :-)
ápr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Még a két lányos dolog se egyszerű. De három lányt csak úgy van esélyed ha bezsonganak a lányok, vagy is fiatal és kíváncsi. Nekem eddig egyszer sikerült, ott az egyik lány már nem, de a másik kettő szűz volt. Valójában csak orál volt, vagy is konkrétan csak sz.pni tanultak egymástól amihez kellett nekik egy valódi fax, ez volnék én. Nem vagyok egy egy extra pasi, csak az egyik lánynak én voltam az első komolyabb az életében, és elmondása szerint, a kellemes élmény miatt keres meg, és emiatt ajánlott a két barátnőjének, és ők meg ezt találták ki nagy örömömre. Hozzá teszem, mint 18 felettiek voltak a történtek idején.
ápr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
#3 és hogy ment nekik a szopás? Egymás után csinálták, vagy váltogatva?
ápr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán tudsz a rosszlányokbol annyit egyszerre összehozni amennyi pénzt szánsz rá.
ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De kipróbálnám, de nem csak a szexről lenne szó, ellenni mindenki mindenkivel..
ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán..Mi pl.lányt is nehezen találunk.29 L
ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#5 Nem örömlányokkal akarnám a hármasozást. Rosszlányokon márpedig olyanok vannak csak rajta.
ápr. 23. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!