Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mennyi idő alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyi idő alatt tudtál elfelejteni egy olyan nőt akivel olyat érzel szexuálisan mint még senkivel soha ?

Figyelt kérdés

Jobban kívánod mint az eddigi partnereidet valaha , teljesen egyformák a szexuális igényeitek.

És pont a zsánered.



ápr. 14. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok idő, meg valójában soha nem felejtem el, néha eszembe jut, de ha találtam jobbat, akkor könnyebb.
ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok idő ja, de aztán egyre kevsebbszer jut eszedbe, egyre kevesebbet nézed a közösségi oldalait... :)


Persze ez nagy mértékben függ attól, hogy mennyi időd van arra, hogy állandóan rajta rágódj, ha mozgalmas az életed akkor csak az estéid lesznek rá amikor gondolkodhatsz rajta, aztán már nem fog érni semmit.,

ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jelen állás szerint soha, de meg is érdemlem hogy bűnhődjek
ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sohasem
ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2007-ben volt egy ilyen nő az életemben. Egy évig voltunk együtt. Nyilván tovább léptem, de nem fogom őt soha elfelejteni. A mai napig írunk egymásra évente egyszer-kétszer.
ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha lelkileg is törődött volna velem akkor biztos nem igen tudnám.
ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes is voltál belé és úgy érezted hogy a kapcsolatotok tökéletes szerelem téren akkor sajnos soha.
ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha
ápr. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a sztori?
ápr. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!