Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki már harapot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki már harapott vagy kérték tőle hogy harapja meg egy férfi nemi szervet vagy már gondolt rá hogy orál közben ráharapna?

Figyelt kérdés
Csak mert engem érdekelne hogy milyen érzés lehet és ha fájna is kibírnám de nem tudom hogy találnék e ilyen lányt aki meg merné harapni akinek már csinálták milyen érzés volt és aki lány és már harapott milyen volt?

ápr. 15. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes téma, bekövetem!
ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen megharapja a csajom. Nem is kellett kérnem, magától jön neki és én imádom. Persze nem erőből, hanem finoman. Valaki nem szereti de szerintem nagyon jó érzés.
ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!