Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok hogy élveztek el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok hogy élveztek el?

Figyelt kérdés
Jó ahogy van, vagy mi lenne ha erre szabad ezt a szót használni, hogy ideális a szexben? Vagy lehet ezt egyáltalán, valami módon szabályozni?

ápr. 15. 15:32
A kérdező szavazást indított:
Előbb a pár férfi tagja
Előbb a pár női tagja
Egyszerre
Nem figyeljük ezt
A fenét sem érdekli, élvezzük és kész
Próbáljuk hogy egyszerre
42 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerre-t jelöltem, de nem mindig, 10 ből 7-8 szor egyszerre.

50/ f, 47/ N.

ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen változó.
ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen változó, ahogy a helyzet hozza, viszont a páromnak van egy olyan elve, hogy nekem legalább egyszer el kell élveznem (ez többnyire az előjáték alatt történik), mielőtt ő elélvezne, aztán jövök megint én. Ez a leggyakoribb, de helyzetfüggő is. Mindketten legalább egyszer elélvezünk, egyedül ez biztos.
ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nálam garantáltan a nő megy el előbb, mert addig én nem tudok🤷‍♂️😱


36/F

ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
A pasim élvezés után nem tudja folytatni, de szerencsére cserébe odafigyel rá, hogy én el tudjak élvezni legalább egyszer, mielőtt ő elmegy :)
ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha a szokásaink érdekelnek, akkor csak a párom, én általában nem szoktam. Azt is jelöltem. Hogy jó ez így? Mindig így volt, mióta az eszemet tudom, már megszoktam.
ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Annyi szavazat jött az előbb a pár női tagja lehetőségre, hogy nagyon elgondolkodtam, mi lehet az oka, hogy minden kapcsolatomban (akár alkalmi, akár tartós) a férfi elment és kész, vége a szexnek. Volt rá példa, hogy próbáltam folytatni, de nagyon erőltetett volt. Többéves kapcsolatban is, a férfinek eszébe sem jut, hogy folytatni kellene vagy valami, azt hittem, ez így normális. Lehet ki kéne írjak erről egy külön kérdést, bocsi, ha off kérdező!
ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!