Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik valami technika hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valami technika hogy élvezés után is kemény maradjon a pénisz?

Figyelt kérdés
A korai magömléssel az a baj hogy le lankad a pénisz. Ha egy férfi késleltetni akarja akkor nem fogja igazán élvezni, ha elengedi magát akkor a nő nem fogja élvezni. Van olyan módszer amivel kemény maradhat a pénisz élvezés után és megállás nélkül folytatni az együttlétet?

ápr. 15. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szexshopokban árusított potencianövelőek hívják!


Oégyi által bevizsgált termékek és hatásosak!


Egyrészt enyhén érzéketleníti a péniszt, másrészt, ha a férfi el is megy, elég gyorsan újra harcra kész!

ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Aki sportos, annak ejakuláció után is csak keveset puhul a pénisze. Tempó lassítás nélkül tudja folytatni, de kényelmesebb ilyenkor kicsit lassítani.
ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Én alapból ilyen vagyok. Persze kell a megfelelő izgalmi szint. És természetesen ez nem folyamatos csak néha.3 orgazmus volt egymás után a max. Utána már én nem bírtam 😃 de akkor is állt még. Persze az utolsónál már szinte semmi nem jött csak az érzés volt meg.
ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy emberfüggő is. Párom is ilyen. Szex/szopás után még jó 10-15 percet igencsak kemény neki, utána kezd csak el lankadni. Viszont ha akarja/akarjuk, simán folytatja még egy következő menet erejéig, simán elélvez 2x lankadás nélkül. Másodjára viszont már elég kevés jön neki :D

27N

ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!