Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Viszonylag szerintem ritka,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag szerintem ritka, de bukott már le valaki a párja előtt, szex közben?

Figyelt kérdés
Magyarul pont a szeretőjével volt, és bizony rajta lett kapva hogy szexelnek. Békésen vagy durván folytak az események ezután?

ápr. 15. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem buktam le, mert hármasban csináltuk. Ő se tudott volna lebukni, mert akkor is hármasban csináltuk volna.
ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Bele se merek gondolni. Én nagyon vizuális típus vagyok, rengetegszer eszembe jut, ahogy az exférjem csinálja a szeretőjével....pedig nem láttam. Már rég nem vagyunk együtt, mégis megbélyegzi a szexuális életemet....mi lett volna, ha láttam is volna őket??
ápr. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feleségem láttam lovagolni egy volt munkatársamon,mikor váratlanul hazamentem. Meg sem tudtam szólalni,rájuk csuktam az ajtót,elmentem otthonról.
máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fulár ***** válasza:

Borzalmasan régen még amikor fiatal voltam.Éjszakás voltam de lerohadt minden ezért lehetett hazamemmi.Még kicsit elpofáztam az időt ezért nagyjából 23 óra körülre értem haza.Legalább annyi eszük lett volna,hogy a zárban hagyják a kulcsot és akkor nem tudom kinyitni az ajtót.Nem hallottak mert ment a zene is.Az akkori asszonyt hátulról tólták a közös ágyunkban éppen.Nem barátom de egy jó ismerősöm.Nem vagyok rá büszke de a figurát nagyon megvertem.A nő is kapott egy pofont de akkorát,hogy a falrol pattant le a feje.Azóta sem ütöttem meg nőt és nem is fogok.

Utánna sokáig szinte megsemmisültem.Élni sem akartam.Nehéz volt föl állni.

Sovány vígasz de a"hölgy" már a 40-es éveiben jár ahogy én is.Ugyanezt csinálja.Van 3 gyereke mindegyik mástól és az apja egyiknek sincs ott.Fűvel-fával.

Én ezért sem csaltam neg soha senkit.Pedig lehetőség lett volna rá.Undorodok még a gondolattol is.Ezt az érzést senkinek sem kívânnâm!

máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Futár:Te jól jártál legalább,és még a dühödet is levezetted.Én nem bántottam egyiket sem,lebénultam szinte.Egy haveromnál hédereltem egy hétig,miután a feleségem felkeresett.Addig-addig beszélt,még én hülye megbocsátottam neki.Egy ideig kedves volt,meg minden...dehát kutyából nem lesz szalonna.Újrakezdte másikkal,ot folytatta ahol abbahagyta.Úgyhogy ennek a házasságnak annyi,mindenki saját életet él.
máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fulár ***** válasza:

Őszintén sajnálom!

Az élet néha nagy mókamester. 🥺

máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem láttam a nejemet szex közben a pasijával,de a telefonjában minden szaftos részlet ott volt...
máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!