Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sose vontad kétségbe a heterós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose vontad kétségbe a heteróságod?

Figyelt kérdés
Sose merült fel benned hogy kipróbáld srácként sráccal? Nekem csak azért jutott már eszembe, hogy tudjam tényleg nem élvezném.
ápr. 16. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose.
ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha!
ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én gondoltam már rá hogy kipróbálom fiúval, de nem ismerek meleg fiút. Illetve én sose izgattam ilyenen magam, hogy most az vagyok vagy sem. HA nem lennék se érdekelne. Az életem attól nem változna.
ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sohasem!

Nézzétek,egy full heteroszexuális férfinak egészen egyszerűen ilyenek nem is jutnak eszébe....ezt kellene megérteni.

ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Tapasztalatom szerint minden férfi életében volt olyan korszak, amikor a farkak felé is kacsingatott. Ezért nehéz elhinni, hogy van full hetero csávó.


Egyszerűen van a szépségnek olyan foka, hogy tökmindegy, férfi vagy nő az illető, egyszerűen vonzó, és kész. Szerintem mindenkinek van ilyen élménye. Felszáll a villamosra egy jóképű gimis fiú, szűk farmernadrágban és arra gondolsz, annyira szép, hogy legszívesebben leszopnád...


De hogy példát is mondjak: a fiatal Marlon Brandóval szerintem még a férfiak egy jó része is elmenne egy "körre", a nőknek meg kábé a 100%-a 😋


[link]


Jóval képlékenyebb szexuális orientáció, mint gondoljátok.

ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, ezért vagyok hetero ugyebár.
ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

Az hogy valakit férfiként jóképűnek tartok, nem azt jelenti, hogy mindjárt le is szopnám vagy hasonlók. Heteróként ilyen nem jut eszembe. Akinek igen, az minimum bi hajlamú.

ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egytaalan nem izgat egy pasi..de felizgult allapotban egy lany jelenleteben egyszer kiprobalnam milyen kiverni masnak..de kizarolag a pénisze miat..semmi csok stb..es persze sportos alkat..ezt mar elkepzeltem..de kettesben soha nem tennem
ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszer max azért hagynám srácnak hogy verje / szopja hogy tudjam nem izgat. De nem izgat.
ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!