Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnél a barátnőddel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnél a barátnőddel közösen? Két lány/egy fiú felállásban.

Figyelt kérdés

Tehát ha két barátnő hazavinne egy tényleg olyan téren "komolyabb" pasit, aki elbír két csajjal is. Mennyire lenne gáz utána? Mernétek egymás előtt egyáltalán szexelni? Leszbizés nem lenne, csak a sráccal lenne foglalkozva!

Viszont orálnál zavaró lehetne barátnőd nyála/nedvei?

Mit gondoltok?


ápr. 16. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Soha nem vonzott
ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha full heterok vagytok, akkor zavarhat a punci nedv, bár lehet van az a felfokozott állapot.

A közös szopás is szexi tud lenni.

ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Soha. Minimális leszbi hajlamom sincs.
ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
S mitől komolyabb? Vagány, határozott, olyan típusú pasi akire ránézel és leolvad a tekintetétől, kisugárzásától a bugyi, avagy egy sima lúzer aki a méretével, meg "órákig bírom" szöveggel henceg? Nem mindegy 😂
ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen!
ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben,de még fiatalabb koromban.Az volt a gond,hogy mindkettőnknek ugyanaz a fiú tetszett.Mindketten lefeküdtünk vele egy átmulatott éjszaka után.Még az előjáték jó is volt,aktus az felváltva,először őt, majd engem dugott meg.Ott jöttem rá,hogy nem engem szeret,a barátnőm volt a középpontban ,vele sokkal többet törődött.Megromlott a barátságunk,kár volt belemennem az egészbe így utólag.Akkor úgy gondoltam,hogy én is menő csaj leszek ha belemegyek a szexbe,de nem azon múlt.
ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!