Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, mikor kigyúrtátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mikor kigyúrtátok magatokat, hogyan változott meg az életetek?

Figyelt kérdés
Mennyivel, máskép álltak hozátok a nők példáúl, de nem muszály csak erről írnotok más változást is leírhattok ami az izom hatására változott.

ápr. 16. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Több homár mozdult rám mint korábban...
ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez miért szex kategória ???
ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Csajozás szempontjából nem változott semmi de azon kívűl minden jobb lett.
ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert igazából arra voltam kiváncsi, hogy mennyivel több szexhez jutnak ezek az emberek mint az átlag ember. Csak finomabban fogalmaztamxdddd
ápr. 16. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy elég helyes, ettől semmi sem fog változni. Csomó olyan sportos pasival beszélgettem szexpartner keresőn, akinek alig-alig van szex, pedig nem is volt ronda, csak átlagos.

Illetve pl. ha látok egy kigyúrt pasi, aki egyébként arca iszonyú ronda, valahogy csak még röhejesebb lesz attól, hogy ilyen az alkata.

Persze ez nem jelent semmit rád nézve, neked lehet szerencséd, sok buta nő van, akinek ennyi is elég. Én menekülök az olyanoktól, akik feszítős képet mutogatnak, taszító.

ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!