Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgalmas textilmentes szauna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgalmas textilmentes szauna történetek?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Beültünk a szaunába, majd mivel ott túl meleg volt így inkább kijöttünk dugni - ja mondjuk a szauna az egyik swingerben van :D
ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
A sárvári fürdőben van egy elzárt szaunás rész. Zárás előtt szopott kicsit a kinti jacuzziban, de visszafogtam. Utána még a puncijába is kérte a kinti sötét részen, de hosszabban csak az öltözőben csináltuk. Szerintem nem túl higiénikus és illendő ilyesmit a szauna környékén csinálni, pont az az izgalmas benne, hogy a szexualitás intakt marad. Ott csak matuzsálemek voltak, szóval mi őket meg se nagyon néztük, legfeljebb fordítva.
ápr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Elromlott a zár a szaunaajtón.
ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Rendes szaunában nem történhetnek szexuális jellegű dologok, hiába textilmentes. Ha ott ilyen történik, akkor az az üzemeltető szégyene.
ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #4-es is írja normál szaunában NINCS ilyen mert páros lábbal vágnak ki, ha meglátják. S ki kell ábrándítsalak, ha tudsz is kicsit mókázni titokban az biz' a pároddal történik - egyedül ott szaunázó nőt kb. annyi eséllyel veszel rá ilyesmire mint nővérkét a kórházban hogy lefurulyázzon.

A swingerszaunák más kategória, de ott sem bent a szaunában történik a móka hanem kint a szobában. Speciel volt alkalmam az egyik swignerben bent dugni a szaunában (a móka kedvéért ott csináltuk), de 5 perc után úgy kivoltam mint aki lefutott egy maratonit. Nem igazán ideális a szauna a dugáshoz!

ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Suetonius ***** válasza:
Amikor látom, hogy a szaunamester aznap a sokadik látogatóval vitatkozik, hogy a fürdőruha tilalma az szabály, nem pedig lehetőség... :D
ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Az teljesen jogos. Semmi köze a szexhez. Azért tilos, mert nem egészséges a magas hőmérsékleten a fürdőruhából kipárolgó anyagok gőze. Aki szégyenlős, az terítsen maga köré egy törölközőt, de fürdőruhát ne hordjon senki se a szaunában.
ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Suetonius ***** válasza:

#7: nem tudok vitatkozni. :)

Amúgy megvallom én a szaunában szeretek diszkréten nézelődni. Viszont a negyedik-ötödik körnél már a túlélésért küzdök szinte. :D Szóval én nem is értem azokat, akik a szaunában tudnak szexelni. Szerintem abba egészen konkrétan bele lehet halni...

ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!