Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találtam egy videót anyáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy videót anyáról és az új parjarol az otthoni gépünkön és azóta nem tudok a szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Kerestem valamit az otthoni gépen és az előzőleg megnyitott fájlok között volt egy video ahol anyám új párja a zuhany alatt csinálja anyámat. Azóta nem tudok a szemébe nézni végig az a látvány van előttem. Felhozzam neki vagy próbáljam elfelejteni és tultenni magam rajta?
ápr. 17. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elfelejteni.

Ha szólsz neki csak még egy emberre ráhúzod a rossz érzésedet mikor tenni ellene már nem tud

ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg nem konkrétan a videóval van bajod, hanem az új fazonnal. Ha felhozod, mit tud csinálni? Te mit tudsz csinálni? Már láttad, teljesen mindegy. Max annyi hogy ne a közös hardveren tárolja ezeket.
ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Hagyd a francba ne szólj neki jobb a békesség
ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy ne szólj soha, de most még ne.. De azért lehetnének elővigyázatosabbak is, mondjuk nem értem, mi a francnak videót csinálni a szerelmeskedésről..
ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Szólhatsz is neki. Neked ez kellemetlen érzést okozott, hogy megtaláltad a videót. Ne szenvedj miatta, nem jár ez a szenvedés neked! Ő követett el hibát, hogy a közös számítógépre olyan helyre tette a videót, ahol más is megtalálhatja. Nézzen szembe a hibájával.
ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem maga a video zavar vagyis az is

Inkább az hogy pont a zuhany alatt 😅nem néztem volna ki ezt belőle

ápr. 17. 12:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Zuhany alatt sztem sokan csinálják, nincs benne semmi extra vagy perverz.

Mi zavar ebben téged? Hány éves vagy? És fiú/lány vagy?

ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Küldd át légyszi.
ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar ez? Ha nem zuhany alatt lenne, az nem zavarna annyira?
ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Felejts el a dolgot! Elővigyázatlanok voltak ,hogy közös gépen tárolták.
ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!