Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki kap sok puncit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kap sok puncit?

Figyelt kérdés
Tanulni akarok tőle...

ápr. 17. 13:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%
Nem szimplán a pénzről van szó. Gondoljunk úgy a pénzre, mint egy velejáróra. A nők a sikeres férfiakat szeretik. A siker egyik velejárója a pénz, míg a másik az önbizalom. Ez a két dolog rendkívül vonzó tud lenni a másik nem számára.
ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
17%

11. És az nem egyenlő azzal hogy valaki ki is elégíti a másikat. Ha az ágyban 0, lehet tőlem milliomos is. :)


És még sokan vagyunk így, hiába vagyok lepontozva. :)

ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%
Aki sok puncit kap, annak miért kell pénzesnek lennie? Mit profitál abból a nő, ha egyszer vagy néhányszor lefekszik vele? Úgysem közi le magát egy nő mellett, hiszen akkor nem állna a definíció.
ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

13. Egyetértek, ezért is írtam amit. :)


12 és 10 voltam

ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
#12 nem az volt a kérdés, hogy kielégíti-e a nőt vagy sem. Próbáld meg másképp levezetni a frusztrációd.
ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

15. Az kap sok puncit aki jól néz ki és jó az ágyban!



A kérdésre válaszoltam! Az hogy neked frusztrált az életed és nem jutsz nőhöz, nem az én problémám. 🥰🥰

ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%

Vagy jól néz ki és emiatt vagy sok pénze van és nem gond számára hogy most prosti vagy aranyásó a csaj.


Azt is tegyük hozzá ha sok nővel akarsz szexelni ingyen, akkor a szinteden vagy az alatt keresel. Ha átlag vagy akkor más átlagos nők és az alattiaknál leszel nyerő, amennyiben eléggé szociális vagy ahhoz, hogy elinduljon valami köztetek. Ugyanígy ha 7/10 vagy akkor veled egy szinten vagy alatta fogsz tudni alkalmira találni jelentkezőt.


Aki férfiként a szintje felett talál partnert, annál általában már komoly kapcsolat, szerelem is van, nem csak szexkapcsolat.

ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
44%
#13 Amit írsz, az teljesen logikus, viszont a nők nem logikusan működnek.
ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
18. Nőként írok ide és le vagyok pontozva amiért nem az általatok elképzelt elven működöm. Ez eléggé szomorú..
ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%
#18: Azért pontoznak le, mert te azt nem tudod megmondani ki milyen az ágyban, ameddig el nem juttok odáig.
ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!