Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki a legszebb kézilabdás csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a legszebb kézilabdás csaj?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, vannak nála szebbek, de imádom a Márton Gréta stílusát, és hogy intelligens is
ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Bíró Blanka
ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En is Marton Gretit mondanam. Es abszolut ugyanazert amiert az egyes.

O a feny az alagut a vegen. Erdemes meghallgatni hogyan nyilatkozik.

ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3, köszi, 1 vagyok.. Talán két éve hallgattam őt egy sportműsorban, és nem csupán a kézilabdáról volt szó, és harminc perces volt a műsor, ő telefonon kapcsolódott be, de volt több szakértő, és komolyan, nagyon intelligensen reagált. Talán még akit mostanában hallottam, csak ő fiatalabb a Simon Petra, elmondta, hogy egyetemre készül, és az olasz nyelvet is komoly szinten szeretné tanulni. Nem őzött, nem nyökögött, és most a kijutásról döntő meccseken nem játszott szerintem rosszul.
ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy néger lányt, de csak látásból, az utcán szoktam vele találkozni, nagyon jól néz ki, a nevét nem tudom sajnos, de Érden játszott. Ha valaki ismeri, akkor ne tartsa titokban hogy hívják!
ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Márton Gréta, minden téren. Okos, szexi, inteligens és szemtelenül fiatal :)
ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fodor Csenge
ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5ös Mariama Sighnathe
ápr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszi 8-as, de sajnos nem ő az. Tudomásom szerint már nem Magyarországon játszik.

Aki a környékünkön lakik ő is 190 cm magas kb és magyar.

ápr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy 20-as korosztály, nem nemzetköziek nem híresek, székesfehérvári csapat, de szépek :)
ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!