Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj amiért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj amiért nem izgat a pasim farka? Kicsi és nem tudja jól használni. Így ha meglátom élőben vagy egy képen nem mozgat meg bennem semmit?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha én meglátom egy férfi, akár a párom farkát, de amúgy nem vagyok hangulatban, engem sem izgat. Mi nők ilyenek vagyunk. Nem kezdünk el egyből nedvesedni, ha meglátjuk egy férfi péniszét.


De neked erős ellenérzéseid vannak a párod farkával kapcsolatban, szóval ez még rá is tesz egy lapáttal. Csak nem értem, ezt a kérdést minek kellett kiírni.

ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Akkor más nőt sem izgat egy férfi farok látványa?

Nem vagyok egyedül vele ezek szerint.

ápr. 18. 12:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nő vagy, nem egy kisfarkú perverz pasi, aki arra izgul, hogy a mérete miatt alázzák, akkor

1. azzal semmi probléma, ha random fasz nem izgat fel, a nők 95 százalékának a nemi gerjedelme érzelmi-intellektuális alapú;

2. ha a pasid farkának láttán nem érzel semmit (és nem 15 év után), akkor valószínűleg nem ő a megfelelő partner neked, és az egészségesnél több kompromisszumot kötsz, úgy vagy vele együtt, még ha nem is mered bevallani magadnak;

3. a fő probléma az, hogy nem tudja használni, nem az, hogy mekkora. Ha jó lenne vele a szex, szerelmes lennél a kis farkába is.

ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ha nem izgat fel ez.
ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Mi lassan 2 éve vagyunk együtt, a farka teljesen átlagos. Ha meglátom, egyből elkezdi izgatni a fantáziám, egyből “akarom”. Szeretem minden porcikáját, és mivel azzal a testrészével örömet okoz nekem, így beindulok tőle, akár állva látom, akár ernyedten

27N

ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Én éppen az ellenkezője vagyok, sokféle faroktól bizsereg a puncim 🤭
ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

A nők általában nem vizuálisak.

Ha beszél hozzád, vagy simogat, az felizgat?

ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem ilyen fekete-fehér. Elképzelhető hogy nem vagy szerelmes a srácba, és nem hoz szexuális izgalomba a karktere, személyisége. Csak úgy szimplán senki nem jön feltétlenül lázba egy nemiszerv látványától, a férfiaknál sem így van, akármilyen fura is ez. Nekem is szükségem van arra hogy valami lázba hozzon. Nem tagadom ugyan, ez könnyen meg történik😋.
ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sem sok nőt izgat fel egy farok látványa,ellentétben velünk,ha puncit látunk már áll is.
ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért a pasid?
ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!