Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak mitől lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mitől lehet egyre több spermája?

Figyelt kérdés
Nagyobb adagot enged szabadjára elélvezésnél, szinte a dupláját, mint amikor összejöttünk. Ez hogyan lehetséges? Van valami trükkje?
ápr. 18. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán valamit változtatott az étkezési szokásain. Mondom talán!
ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez sokmindentől függ.. függ a szex időtartamától, attól hogy akkor éppen mennyire van felizgulva, hogy előtte mikor szeretkeztetek utoljára. De egyébként a férfiaknak van egy olyan trükkjük, hogy ha sok folyadékot isznak előtte, vagy szinte egész nap felvannak izgulva, vagy egyszerre a kettő.. akkor képesek embertelen mennyiségű spermát termelni/kiengedni magukból. De ez lehet genetika is, vagy adottság. Nekem például alapból sok van,nem kell hozzá sok vizet innom. Persze ha iszok mellé vizet, akkor nyilván több jön, de megvagyok elégedve az alap mennyiséggel is, nem hiányzik hogy minden olyan legyen.😅 De lehet mindez csak azért van,mert még fiatal vagyok és dúlnak bennem a hormonok, a tesztoszteronszintem meg szinte az egekben van. Amúgyis volt már pár félre sikerült szituációm saját magammal szemben, mert még nem volt olyan lány akinek ezt megtudtam volna mutatni, megtudta volna tapasztalni (már 3 éve nem voltam lánnyal, nem vagyok valami nagy csajozógép), pedig örülnék ha valakivel már összejönne valami. :/


Na most hogy magamat is beleírtam a sztoryba, szeretném azzal lezárni, hogy lehet valami trükköt használ, de nem tudhatod. Kérdezd meg tőle!xD


Ne haragudj, hogy ilyen hosszú lett, de próbáltam érthetően kifejteni magamat, remélem eleget tettem neked ezzel a válasszal és kielégítettem ezzel a téma iránti kíváncsiságodat:D (amúgy arra kíváncsi lennék hány évesek vagytok)


20F :)

ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
#2! Hülyeség! Az elfogyasztott víz mennyiségétől csak a vizeleted lesz több, a sperma mennyisége nem függ tőle!
ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 Valószinű ezt onnan tudod, mert még nem próbáltad, vagy ha próbáltad, akkor nem lett több a spermád:D De te biztosan jobban tudod attól, mint aki már ezt kipróbálta, többször is megtapasztalta, emellett utána olvasott, rengeteg fórumot és blogot olvasott róla:).

Én azt mondom, hogy nem vagyunk egyformák, mindenki teste máshogy működik, és máshogy reagál. Olvass utána, próbáld ki mielőtt leírsz valami hülyeséget!

ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte mindig rárántott, mielőtt megdugott, hogy ne legyen korai magömlése. Ezért neked már csak a maradék jutott. Most meg már összeszoktatok, és biztonsági matyi nélkül is jól meg tud dugni.
ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 Így ahogy mondod,én se tudtam volna jobban megfogalmazni.


#2-es voltam

ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a négyes választ is én írtam, a 2-es válaszadó.
ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog lehet!


1. Sokkal, de sokkal több folyadékot fogyaszt


2. Már nem veri annyit melletted, mint régen!!!


A második a valószínübb!

ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ritkábban veri ki, vagy egyàltalán.
ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem veri a farkát (annyit).
ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!