Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerzett már valaki, sérülést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerzett már valaki, sérülést szex közben?

Figyelt kérdés
Vagy azért mert ügyetlen, vagy túl agresszív volt a partner. Mennyire fájt, mi volt az és hogyan szerezte? Egy példa: a férfi farkát orálisan próbálja kielégíteni a nő, de fogaz. Vagy a férfi pl durván hatol be a nőbe. Más vagy hasonló esetek történtek veletek? Nem szándékos, sérülés okozásra gondolok.

ápr. 18. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Csak olyan, hogy a csaj kiszívta a nyakam. Az többször is.
ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem konkrétan szex közben de kapcsolódik hozzá mert a szex miatt volt.

Csak össze jártunk a csajjal, havi pár alkalommal. Sajnos elég rendetlen volt ebből is lett a baj.

A lényeg hogy szex után amikor megindult a csaj a wc-re akkor még közvetlenül az ágy mellett elesett valami ruhában. Szerencsétlenül esett és ahogy próbálta a szekrényt elkapni beverte a sarkába az alkarját ami el is tört.

Hogy még cikibb legyen egy kisebb plug is volt a fenekébe, mert szerette a feszítő érzését szex közben, és ahogy seggre érkezett az valahogy becsúszott teljesen.

Azt sem tudtam hirtelen mi van, aztán gyorsan segítettem neki letörölgetni a punciját mert még ondós volt vagy megpróbáltam kiszedni a plugot ami nem ment mert érthető okokból nem igazán tudott ellazulni...

Mentünk a sürgősségire ahol előbb a plugot szedték ki majd a kezét is begipszelték.

ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, még ha nem is hiszik el.


Akkor kapták be utoljára. Sürgősségin kötöttünk ki hajnali 1-kor.


Elég annyit mondjak, hogy benne volt és tüsszentett egyet, majdnem kikaptam de az oldalába beleharapott, úgyhogy oldalt össze kellett varrni, ott is van 2 picike kerek kis összeforrt seb,

ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Van egy műsor azt hiszem az a címe, hogy szexbalesetek ajánlom XD.
ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
A nagy fetrengésben, a beteljesülés vágyában egy rossz mozdulat, és megtört a merev farkam. Orvoshoz kellett menni, mert iszonyat fájdalmam volt. " hónapos szüzesség volt a gyógyulás ára.
ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
#1 ez aranyos
ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Enyhe sérülés volt, részegek voltunk, nem nedvesedett, így nemcsak a p.ncit, de biz' a makkom is úgy kidörzsöltük, hogy napokig csillagokat láttam brúzoláskor.
ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a vad csajokat úgyhogy jó sok harapást és karmolást szereztem, némelyiknek nyoma maradt.
ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!