Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
Még viszonylag új vagyok ezen az oldalon, nem rég regisztráltam. De persze már megtaláltak farok képekkel, amivel nem is lenne baj, ha igényes normális farkak lennének. Ti is sok igénytelen farok fotót kaptok? Akár itt, akár más felületen?

#Fadok
ápr. 18. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Minden platformon tolják a farokképeket ha nőnek gondolnak, egy szexualitáshoz incifinci köze is van felületen meg csőstől, de a szimpla Fb-n is vannak hülyék akik vadidegenül ezzel "kedveskednek".
ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Na most erre is kapsz néhány farok képet.🤣
ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Tolják mindenkinek, hiába írom le, hogy nem lány vagyok, vagy betalálnak, hogy kíváncsi hetero vagyok biztos, de csak röhögök rajtuk, aztán ha sok lesz, akkor tiltás, és nincs több kérdés. Egy ismerősöm egy nem tini nő a kultúra miatt japánokkal kezdett el beszélgetni, és már a sokadik farokképet kapja, értetlenül áll az egész előtt.
ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 miért szerinted mi volt a kérdező célja? 😅

(annyira átlátszóak ezek a "kérdések")

ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hála a jó égnek nem.

Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik hogy a Gyakorira max képfeltöltő oldalon keresztül lehet képet feltenni, ami azt jelenti hogy nem jelenít meg semmit, csak akkor ha rákattintok a linkre.

Ilyen random linkeket meg amúgy se nyitok meg 🤷‍♀️ Probléma megoldva.

ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Azonnal tiltok bármi ilyesmit
ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

A pasik gyakran küldenek ilyesmit és igen, nagyon sokszor gondolkodok rajta, hogy nem értem, miért gondolja, hogy ezzel megnyer. Borzalmas képeket tudnak csinálni. Sokszor két képen két teljesen más pénisz van. Olyan rossz a fény, stb. rajta, hogy kb. undorítónak látszik, pedig nyilván nincs vele gond.


Az a legjobb, mikor szexpartner keresőn megmondod, hogy nem akarsz vele ismerkedni, erre elküldi a farkát, hogy így sem? XD

Hát, nem, sőt... Néha nem tudom, mit hisznek, hogy ennyire vakok a nők? Főleg, hogy ott kb. mindenkinek csak a farkát látod, szóval eleve plusz pont, ha nem azzal indít. XD

ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arconcsapott a valóság? Nem minden férfinek tökéletes, egyenes, betonkemény nagy farka van sajnos. Ahogy a csajoknak se mindnek D kosaras, gyönyörű feszes a melle.
ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!