Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az ember egész életében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember egész életében csak egy partnerrel szexelne, milyen lenne a világ?

Figyelt kérdés
Jó hát van aki így is tesz,hogy egy van egész életében, mondjuk ez becsülendő, vagy már rég idejét múlta ez a monogám felfogás?

ápr. 19. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
A "milyen volt mással" érzést felváltaná a "milyen lenne mással".
ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Unalmas.
ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Akkor sokkal jobban megválogatnák az emberek kivel szexelnek. Mármint ha ez kötelező érvényű lenne. Viszont buktad a szexet, ha meghalt a párod, vagy nem akar veled szexelni. Sokkal frusztráltabbak lennének egyesek.


A monogámia létező dolog és sokaknak megfelel. Ez azt jelenti, hogy egyszerre csak egy partnered van és hűséges vagy hozzá. Nincs is ezzel gond, működő modell.


A megcsalás és az egyéjszakás kalandok, esetleg gyakori partner cserélgetés is sokaknak jó opció, de másoknak eléggé negatív véleményük van róla.


Én úgy vagyok ezzel, hogy mindenki éljen úgy ahogy boldog, ahogy jó neki, DE ne ártson senkinek vele. Sem a párjának/partnerének, sem harmadik félnek, vagy bárki másnak.


Elég sokan sérülnek monogám kapcsolatokban is, mert van még a kihasználás és még 10001 dolog ami ebben a formában is negatívum marad.

ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Eltűnnének a nemi betegségek.
ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Hosszútávon csökkenne a genetikai változatosság mértéke
ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem lenne jó,mert változatosság gyönyörködtet.Az6 ősi mesterség is eltűnne.Aki nem talál párt magának az bajban lenne,megnövelné az erőszak lehetőségét.
ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon jó világ lenne!
ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem sokan örülnének ha egyel is tudnának.

A világra nincs hatással sem az, ha vkinek több partnere van, vagy nincs egysem.

Pl én 30 éve vágyok arra, hogy szexeljek olyannal aki tetszik nekem is. Akár nővel, akár pasival. Én pasi vagyok, szép nagy méretűm van, de nem hatalmas. Mégis mivel külsôre szánalmas vagyok,így egyszer sem szexeltem. És mivel örömlányokhoz nem járok, valószínű, hogy nem is fogok sosem szexelni.

És ettől más lesz a világ? Nem!

Még attól sem lenne ha sokat szexelhetnék.

Ez csak az egyén számára érdekes.

ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
EZ a ha így lenne kérdésnek semmi értelme nincs.
ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!