Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak amikor egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak amikor egy nő nem kommunikál szex előtt, közben, után, de elvárja, hogy a férfiak kitalálják, hogy mi a jó neki?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok amikor egy nő semmilyen jezést nem ad csak fekszik mint egy fa. Se egy sòhaj semmi.

Mikor megkérdezed tőle hogyan szereti mert úgy látod, hogy nem jó neki, akkor erre az a válasz, hogy neki mindenhogyan jò.


ápr. 19. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Már a valasza is (nekem mindenhogyan jó) elég passzívnak tűnik. Vagy tényleg mindenhogy jó neki vagy sehogy :D


Én nőként ezt a fajta passzivitást el se tudom kepzelni...

ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen csajok nem szeretnek szexelni
ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az életben is ilyenek. Nem is értem mit vártál az ágyban...
ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Valakinek szimplán mindegy vagy csak nem szereti.

De, ritkább esetben lehet az is,hogy csak szinplán annyira zavarban van,hogy nem tudja mit mondjon vagy tegyen vagy nem meri kinyílvánítani a véleményét,nehogy megbántsa esetleg a másikat.

ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A nőkbe rengeteg frusztrációt nevelnek a testiséggel kapcsolatban. Szégyellniük kell a testüket és a testi vágyaikat, máskülönben lek*rvázzák őket. Azonfelül, ha nem sikerül nekik egy orgazmus, vagy mondjuk egy sima hüvelyi ki-be húzogatástól sosem tudnak elélvezni, ami teljesen normális, a nők harmada ilyen, akkor szégyellik és hibásnak érzik magukat, nem mernek beszélni erről a partnerükkel, inkább megjátsszák az élvezetet, vagy még azt sem. Valahogy el kellene mondania neked, hogy ő hogyan élvezné a szexet, enélkül nehéz lesz.
ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Mert lehet kérdező, hogy olyan vagy vele, hogy azt érzi nem szabad tennie semmit mert nem sikerül jól a dolog. Pl te sem élvezel el. Ettől flusztált. Nem adod magad. Vagy látott olyat tenni ami miatt bizalmi alapon nem nyílik meg neked, mert fél tőled, önmagától, attól amit kap vagy nem kap.

Beszélj vele tök őszintén! Sokat segít. Senki nem marad fadarab ha jó a szex. Olyan nincs. Magadba nézz először, hogy hol rontod el!

ápr. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jaj istenem!!!


Ki mondta, hogy a jelenlegi partneremről, életemről van szò?

Az exem volt ilyen. Harapófogóval sem lehetett belőle kihúzni semmit.

A kérdésem általános mett tudom, hogy vannsk ilyen nők.

Ilyenkor arra vagyok kíváncsi, hogy mi zajlik le a nő fejében.

ápr. 23. 09:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az amit írtam 7#. Nem mer megnyílni. Félelmekkel van tele és a gátak nincsenek megfelő módon feloldva. ;)
ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8#


Köszi a választ.


És ezt, hogy lehet feloldani?

ápr. 23. 11:27
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 ott van a válasz az #5 és #6 hozzászólásokban, csak hát te kikérted magadnak, hogy nem rólad van szó.


Alapvetően azt a gondolatot kell elültetni a nő agyában, hogy a jó szex, amire vágyik, az normális és teljesen rendben van, és nem valami szégyellnivaló dolog. Ha veled szexel, azzal nem csinál semmi rosszat. Ennek az első lépése, hogy a férfi maga teljes természetességgel és nyíltan kommunikál a szexről.

ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!