Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj, ha valaki csak saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha valaki csak saját kezétől tud elmenni?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nincs merevedés, de így annyira megszokta a farka a saját kezét önkielégítés közben, hogy a húsvér nő nem ad annyi ingert és magának kell befejezni aktus végén. A nők nem szokták tolerálni az ilyesmit? Egyáltalán bajnak számít?

ápr. 19. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Nem baj, nem tehetsz róla. A nők emberek, felesleges n+1. általánosító kérdés ..
ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Párom is így volt. Időbe telt neki megszokni először az én kezemet, utána számat végül a puncim. De már most bárhol el tud élvezni.
ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is szex előtt, szoktam magamnak csinálni.
ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az nem tetszik ebben, hogy a párom szopásnál szól bele a kezével. Bennem azért el tudna menni kéz nélkül is szerencsére.
ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 play1962 ***** válasza:
71%
Nem gond :)
ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Tehát lefordítva, bármeddig bírja, nem élvez el 2 perc után. Biztos olyan nagy gond?

Amúgy én viszonylag hamar eltudok menni a barátnőmtől is, de mégis néha az arcára vagy a mellére én fejezem be magamnak, egyszerűen mert jobban esik így, és kényelmesebb, hogy addig ő össze tudja fogni a melleit. Fel sem merült sosem, hogy ez gond lenne...

ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Számomra baj lenne. Annyira magához szokott, hogy miattam nem tudná gyönyört átélni, ez bennem egy törés lenne..
ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáld ki op, hidd el fog menni, csak ne gondolkozz közben túl sokat
ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 de azért arra megvannak a parktikáid, igaze? ;)
ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy kicsit probléma. Tudod miért? Mert zavaró lesz a nőnek bizonyos idő elteltével. Nem érzi azt, hogy jó lenne neked Ő bàrmire is, mert magad szoktad meg. Önbizalom tacsravágasa lesz. Hisz más sem lesz annyira jó mint a saját kezed. Vagy megtanítod a lányt, hogy mit kellene máshogy tennie az ügy érdekében.
ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!