Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pici, 14-es penisszel alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici, 14-es penisszel alacsony nőkkel ismerkedjen az ember?

Figyelt kérdés
Ekkora, kész, nem tudok mit tenni. De szexelni szeretnék kiröhögés nélkül.
ápr. 19. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlenül, én voltam 182cm-es csajjal, akinek az én kis 12 centisem is majdnem sok volt.
ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, kamuk nem érdekelnek. Olyan nő nincs!:D
ápr. 19. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert számodra nehezen hihető, az nem azt jelenti, hogy nincs.
ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

A hüvely hosszának pont annyi köze van a testmagassághoz, mint a péló méretének: semmi! Voltam már nagyon magas de iszonyat szűk nővel, s nagyon alacsony, de eléggé rugalmas leányzóval egyaránt.

A csajozáshoz meg nem lesz szükséged a pélóméretedre, az majd az ágyban derül ki mit tudsz vele alakítani.

ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Írd be hogy human penis size, ha a wikipédiát megnyitod akkor látni fogod, hogy a 14 centiméter tökéletesen átlagos, ráadadásul ha nem csontog nyomva mérted akkor igazából még nagyobb is vagy.


Kontinenseket fedeztünk fel, megalkottuk az internet nevezetű csodálatos dolgot, jártunk az űrben, tervben van a mars kolonizálása. És mindezek mellett péniszméretet is tetszteltünk kb 15ezer megválogatott résztvevővel.

De az átlagos péniszméretet majd a balfasz gyakorisok fogják megmondani...

ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.
ápr. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Kis pénisszel leginkább semmilyen nővel ne ismerkedjen az ember.
ápr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
14-essel se már?
ápr. 20. 07:29
 9/9 anonim ***** válasza:
"Kis pénisszel leginkább semmilyen nővel ne ismerkedjen az ember." Akkor mit csináljon? Ha emiatt frusztrált lesz és emberölésig fog fajulni akkor mi lesz? Lehet te leszel az.
ápr. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!