Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban a felek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban a felek másfelé is kalandozgatnak vagy inkább csak egymással szexelnek?

Figyelt kérdés
Mi a jellemzőbb egy szexkapcsolatban? Olyankor másfelé is kalandozgatnak vagy megmaradnak annál, hogy csak egymással szexeljenek?

ápr. 20. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Másfelé is.

24L

ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Anno másfelé is igen. F
ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Voltak ilyen kalandjaim, de egy volt, ami úgymond "komolyabb" szexkapcsolatnak vehető, több, mint egy évig jártunk össze. Sőt, néha egymásnál aludtunk, filmet néztünk, még eseményekre is elkísértük egymást párszor, ahova megvoltam hívva én vagy ő. De azért volt csak szexkapcsolat, és beszéltük meg még az elején, hogy csak szex, mert pont a szabadság kellett. Tehát ahogy adódott lehetőség, hogy egy másik csajjal is legyen valami, nem is gondolkoztam. Igaz, hogy amíg tartott ez a szexkapcsolat, csak orálig jutottam más csajjal, de 2 ilyen is volt. És azt is tudom, hogy ő dugott mással is, nem is tudom biztosan, mert nem kellett egymásnak beszámoljunk ilyesmiről. Ha már szabályok vannak beállítva a szexkapcsolatban, az már szinte rendes párkapcsolat szerintem. F
ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Másfelé is. De nem titkolózok, a fix szexpartnerem tudja hogy vannak mások is.

22L

ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megbeszélés kérdése


45/f

ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akik több emberrel szexelnek párhuzamosan, nem félnek hogy elkapnak valamit? Tudom, egy partner is elég hozzá..

De ha te is többel szexelsz meg a többiek is több emberrel szexelnek erősen nő az esély a betegségekre.

Nekem ha volt szexkapcsolatom, csak egymással voltunk. Bizalom is kell hozzá.

ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hogyan lehet egyáltalán találni erre valakit? Én 44 ffi vagyok.Vagy hogyan alakul ki?
ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7es

Ha akartam nagyon, sose semmi nem jőtt össze, hanem random, spontán alakultak nálam ezek mindig ki. 3as voltam

ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!