Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szeretitek, ha egy nő az arcotokra akar ülni, és azt akarja, hogy így nyaljátok ki? nem megalázó? nem alárendeltség?

Figyelt kérdés
ápr. 20. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem megalázó ami a szexben van, mindkettő örömére.
ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Megtiszteltetésnek veszem.Bármikor.
ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Én inkább azt szeretném, ha a talpát tenné az arcomhoz, orromhoz győzelmi pózban felettem, és igényelné a talp kényeztetését.
ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Semmi megalázó nincs benne. Domináns/alárendelt szituáció, de szerintem ez benne az egyik legizgatóbb..
ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

Szeretem az ilyet, így inkább én javaslom.

Csak ugye egy ilyen szituban ott van a nő minősége.

Mert a 90% ezt úgy képzeli el elsőre, hogy pl nyár van 40 fok, utazik hozzám 1 órát, aztán meg néz, hogy nem fogom kínálni, mert nem akarok behányni.

A jó csajok ilyenkor elpattanak zuhanyozni, felkapnak 1 combfixet és akkor felfalom mindenét.

Szerintem a nők többsége egyszerűen igénytelen sajnos,így nem nyalom ha nem tisztálkodik, mert hánytam már be ilyen után.

ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a híve az alárendeltségnek szerintem az gáz nem normális.

25N

ápr. 20. 16:08
 7/18 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnik megalázónak alárendeltnek. Ha benned felmerül, akkor csináld mint 69et, és néha egyenesedj fel, aztán hajolj vissza. Esetleg közben kérdezz rá a partnerednél, hogy nem bánná, ha kicsit abbahagyod, és csak ő nyalna?
ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném, de a feleségem sajnos nem hajlandó erre.
ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 mi okból?
ápr. 20. 16:34
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Önmagadra gondolsz, ez gáz.

Valszeg te is a tipik nő vagy, aki nem vágja, hogy full fétis, hogy ráültetem a nőt a számra, a fejét rányomom a farkamra... És közben nem látod a lényeget.

A beton kemény fa szt, majd az orgazmust.


Nekem volt egy olyan korszakom, hogy a nőm fenekét nyaltam, tágítottam nyelvvel 69ben és csak így tudtam elélvezni mikor láttam ahogy kitágul, ahogy ellazul és hogy megteszi, ezért minden szeretkezés így fejeződőtt be.

ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!