Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek fölött vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek fölött vagy alatt jön be?

Figyelt kérdés

Vettem egy drágább krémet, ami segített is egy év használat után. Kanosabb, keményebb lettem és boxerjaim alapján nagyobb valamivel 😁 Nektek 17cm alatt vagy felett jön be? Rendszeres sport és nagyobb odafigyelés után 16-ról 18-19 centis lett...

26/F



ápr. 20. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
😂 fasza
ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ügyes vagy 😃
ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Kamu. Nincs olyan cucc, ami megnöveszti a farkat.
ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

“és a boxerjaim alapján nagyobb valamivel”

Tehát híztál? Csak mert nekem ebből az jön le, mert 26 évesen hogy a farkad nem nőtt, az is biztos. Vagy 16 akart lenni az a 26?

Még használod azt a csodakrémet egy 5 évig, aztán biztos megnő vagy 30 centisre :) az alatt ugye nem számít faroknak

27N

ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Kamu
ápr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4. Nagyot nevettem!😂😂


Nyilvánvaló, hogy ez egy ordas nagy kamu!

ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!