Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan lakásos prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lakásos prostival szeretnék együtt lenni aki válla néha natúr szexet is, ha én gumival akarok vele lenni nagyobb kockázat számomra mint egy olyan aki nem vállal ilyet?

Figyelt kérdés

natúr francia mennyire lehet veszélyes?


Egy pillanatig megfordult a fejemben a natúr szex mivel spirállal védekezik de túlságosan félek belemenni


ápr. 20. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A spirál nem véd a nemi betegségek ellen, az óvszer viszont elég jól véd. Utóbbit javaslom használni az aktushoz. Ha valaki önként és dalolva felajánlja neked a natúr szexet (úgy hogy még sose látott), attól még a natúr franciát sem szabad elfogadni... Amúgy a natúr francia kevésbé veszélyes - de nagyon meg kell nézni, hogy kitől kapod...
ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. az a helyzet hogy a prostikhoz a pasik kb 80%a natúr szopatni megy. 15% gumival dugni, elég kevesen vannak akik a natúr dugásért mennek. de nyilván vannak ilyen csajok akik vállalják. szóval lehet hamarabb kapsz el valamit egy szopástól, ha előtted 5 perccel lőtték tele a száját.
ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

1-már voltam nála 1-2 alkalommal de tény ha nekem engedné (nem ajánlotta rá kérdeztem abban a tudatban hogy nemet mond) akkor másnak is. Mondta hogy különleges vagyok meg rendes és mivel tisztaság mániás plusz rajta kívül 1 nőnél voltam ott nem is volt semmi natúr ezért bemeri vallani. Szeretnék hinni neki de ronda pasiként eleve nem lehetek különleges. Lehet inkább olyat választok aki nem vállal semmi olyat bár a natúr francia az azért érdekelne elvileg nem is olyan veszélyes és még is csak közvetlen érintkezés. El kell döntenem hogy megéri-e kocáztatni.

ápr. 21. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet mindenkinek ezt mondja. :)
ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jah szerintem is sajna


ez nekem olyan mint a szomjazónak a víz tudja hogy mérgezett de kell neki


és be vallom a gumi nélküli aktus majdhogy nem annyira vonzó mint amennyire félelmetes.

ápr. 21. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Megértem ;)
ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!