Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Filléres prostik, milliós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Filléres prostik, milliós igények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az elszállt árakról amit a szobás prostitulátak próbálnak elkérni a balfácánoktól manapság?

ápr. 20. 20:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#19: "a nyugta is egyfajta számla"


Nem a nyugta az nem egyfajta számla. A nyugta és a számla két teljesen különböző pénzügyi bizonylat. Nem kell mindenkinek értenie a számvitelhez - de legalább ne tegyél már úgy, hogy te vagy az Enstein, miközben a legalapvetőbb számviteli fogalmakat sem vágod, pl. összekevered a nyugtát a számlával.

ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

#21 még jó hogy két külön dolog de ugyanannak a számlaadási folyamatnak a része! Tehát a számviteli bizonylat a nyugta és nem váltja ki a számlát ami szintén egy bionylat. Ne szórakozz, a NAV-nál dolgoztam 10 évet és előtte 20 évig voltam mérlegképes könyvelő mostpedig saját vállalkozásaim vannak.


"A számla olyan szigorú számadású bizonylat, amelyet áru értékesítésekor vagy szolgáltatás teljesítésekor állítanak ki. Megjelenési formája lehet papír vagy elektronikus alapú. Tartalmazza a vevő és szállító azonosítására szolgáló adatokat (pl. név, cím, adószám), a teljesítésre vonatkozó adatokat (áru vagy szolgáltatás megnevezése, mennyisége, értéke), illetve a kifizetéssel kapcsolatos adatokat (fizetési mód, esedékesség, bankszámla). A számvitelre illetve az adózásra vonatkozó jogszabályok előírják azokat a formai és tartalmi követelményeket, amelyeket a bizonylatnak teljesítenie kell.


A mindennapi szóhasználatban gyakran keveredik a számla és a nyugta fogalma. Míg a számla az ügylet teljesítésére vonatkozik, a nyugta az ellenérték átvételét igazolja."


Nem létezik olyan, hogy te csak nyugtát állítasz ki. Ismétlem magam ez kettős könyvelés ahol egyáltalán léteik nyugta amit időm később könyvelünk és rendeljük hozzá a számlához, ahol erre egyáltalán mód lehet. Prostiknál ez elképzelhetetlen és ha te megcsinálnál ilyet akkor ezt úgy hívják, hogy adóelkerülés hamis számlázással vagy ha még számlát sem készítetsz akkor csimpla lopás. Börtönben a helyed ha te ilyet csináltál valaha és azoknak is akiknek csináltál de legalábbis mocsok nagy büntetés néz ki nektek!

ápr. 22. 22:40
 23/30 anonim ***** válasza:

#18: "kata-s különben sem jogosult nyugtát adni"


Ezt a baromságot nem tudom honnan szedted. Még szerencse, hogy a számla- és nyugtaadás szabályait az Áfa tv. tartalmazza (ami az áfa-alanyokra vonatkozik). A kata törvényben egy árva szó nincs a számla- és nyugtaadás szabályairól. De te ezt is biztos jobban tudod, okoska. Egy percet nem könyveltél életedben, és egy percig nem voltál vállalkozó sem, de azért égeted itt magad, hogy mennyire buta vagy...

ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

#23 nettó összefüggéstelen baromság amit írsz, meg google-izot copy-paste...

azt ajánlom, hogyha te prosti vagy és kamu számlákat irogatsz akkor sűrgőssen keress fel egy jó fej könyvelőt azonnak indítsátok meg az önellenőrzést, mert egy felelőtlen buta voltál... nevetséges amit írsz, minden szavad elárul, hogy semmi fogalmad az egészről.

ápr. 22. 22:49
 25/30 anonim ***** válasza:

#22: "Nem létezik olyan, hogy te csak nyugtát állítasz ki."


Az Áfa tv.-t olvastad már életedben? (Aminek a vonatkozó részét a 20-as válaszomban bemásoltam.) Odáig eljutottál benne, hogy "Számlakibocsátási kötelezettség alóli mentesülés"? Sikerült értelmezni, hogy milyen esetekben mentesül valaki a számlakibocsátás alól?


Pl. ha valaki alanyi áfamentes (a legtöbb katás az), akkor képzeld: mentesül a számlakibocsátási kötelezettség alól. Ha áfás, akkor is mentesül a számlakibocsátási kötelezettség alól abban az esetben, ha a teljesítés és a fizetés azonos napon történik, és az ügyfél nem kér számlát.


A fentiek miatt a prostiknak legalább a 99,9%-a a gyakorlatban mentesül a számlakibocsátási kötelezettség alól (mert szinte minden esetben azonos napon történik a fizetés és a teljesítés, és szinte egyetlen esetben sem kér az ügyfél számlát).

ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
#25 tudod a te problémád az, hogy az adózás nem úgy történik, ahogy a te fejedben kigondolod, hanem az adózási szabályok szerint, így természetesen nem létezik az a valóságban ami a fejedben. Teljesen értelmetlen veled szót váltani, mert semmit nem értesz hozzá, hogy nettó nem létező dolgokat találsz ki és mosol össze foszlányokat a kedved szerint...
ápr. 23. 10:35
 27/30 anonim ***** válasza:
72%

Mi az, hogy elszállt árak??!

Szerintem most 25-30k között kér egy lakásos lány, aki tiszta.

A VIP kategória lehet 40+ a full profi, műmellek stb.


2020-ban sem volt kevesebb, mint 20k egy óra.

ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

#27

2020-ban sokkal inkább 12-15 volt az óra, de felesleges róla vitatkozni, mert amit én írtam az tény, te meg strici vagy prosti vagy palimadár vagy... nem érdekel melyik mielőtt kikérnéd magadnak, leszarom, mert meghamisíthatatlan tényként tudom.

ápr. 24. 13:18
 29/30 anonim ***** válasza:
5-6 éve vagyok a RL-on. Ismerem az árakat. :)
ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

#29 5-6 éve? az nudli és semmi:D

én 20 éve és több száznál voltam...

ápr. 26. 01:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!