Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan megtörténhet hogy három...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan megtörténhet hogy három leány testvér és mind megvolt ?

Figyelt kérdés
Nekem a legidősebb még 19 éves korában a húga szintén 19 éves volt(nővér 24)és úgy dobta a sors az lett a párom és a húga(legkisebb) sokat volt nálunk (több napokat is)És én kilestem mikor fürdött és nagyon felizgatott de tudtam ennél többet nem szabad tennem😀A sors kegyetlen tud lenni !Én akkor 33 éves és a szőrös punci híve .Mind a két nővére csupasz volt!De a kulcslyukon leskelődve egy nem várt dologgal szembesültem .A huginak volt fanszőrzete rendesen !

#szex #kukkolás #Leány testvérek
ápr. 20. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ennek a kérdésednek se füle, se farka.
ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy igen ,visszaolvasva elég kacifántos .
ápr. 20. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány dolgot megtudtam a kérdésedből, pl hogy kukkoltál és bukszust láttál. No meg hogy van két csupasz nővére. És hogy nem sikerül egy kérdést feltenned, mert a fantáziálás közben recskázol.
ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dehogy recskazok😂
ápr. 20. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most dicsekedni akarsz, vagy a recskafantáziádat leírni? A kettő opcióból az egyikre 99.9% az esély...
ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Képeket privátban küldheted
ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekem még az anyjuk is meg volt.
ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sikerült egykori bnőm hugát meglesni zuhanyzás közben jópár alkalommal. A látvány hasonló volt, a csupasz vagy fazonos (mikor milyen) bnőm hugának hatalmas, bozontos szőrzete volt, ami eléggé izgalmassá tette a látványt.

De ennek kb 15 éve.

ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan volt hogy 1 este alatt a hugica és nővére is le szopott.
ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező a kérdés közben veri.


Na ez mennyire komolytalan "férfi" már? Nőként csak nevetnék raktad, bocsi. 😄

ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!