Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek hogyan kezeljem magamban ezt az ellentétet? 23/L

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, másfél éves kapcsolatban vagyok, szeretem a barátom, mindig korrektek voltunk egymással, össze tartottunk mindig, és kiegyensúlyozott a kapcsolatom összességében.


Pár hete voltunk egy helyen a barátommal, ahol az egyik srác nagyon bunkó volt a barátommal főleg, de velem is. Természetesen én is kiálltam mellette de ő is kiállt magáért teljesen, csupán felháborított engem a srác vele szemben való viselkedése. Ez a srác csak a keresztnevemet tudta, de másnap valahogy megtalált social median, és rám írt ilyen felszedős dumával miután annyira bunkó volt velem is és a barátommal is. Nem reagálltam rá semmit. És ekkor bevillant egy gondolat, hogy milyen borzasztó tett lenne megcsalni a barátomat pont egy ilyennel, akivel ilyen konfligtusa is volt. Persze már maga a megcsalás is az, de az hogy vele, az ráadás. És valahogy pont emiatt hirtelen elkezdett borzasztóan felizgatni ez a gondolat. Egyből elhesegettem és nagyon rosszul éreztem magam, hogy ez felizgat. Maga a bűnösség érzése, hogy ilyen aljas dolgot tennék miközben a barátom nem is ezt érdemli. Soha nem voltam ilyen össze vissza szexelős lány, mindig hűséges típus voltam és lelkem mélyén erre is vágytam, kiegyensúlyozott hűséges kapcsolatra. És mélyen megvetettem a hűtlen lányokat, ha hallottam a sztorijaikat is elítéltem konkrétan. Most pedig borzasztó érzés belegondolni, hogy amit mélyen megvetek a mai napig, egyben izgatni is kezdett. Azóta minden este amikor egyedül vagyok, eszembe jut a gondolat. És nem konkrétan az a pasi izgat, az izgat, hogy az, hogyha vele tenném meg, mégborzasztóbb lenne mint egy sima megcsalás, és maga ez a bűnösség érzése izgat fel. Hogy én is ilyen hűtlen r1banccá vállok, mint amiket mélyen megvetettem.


Tudom, hogy sokaknak ez érzékeny téma, nekem is borzasztó nehéz időszak ez, amikor egyedül vagyok és előjön ez a gondolat és izgatni kezd, esténként nem tudok aludni szinte semmit, annyira a fejemben van és próbálom elnyomni. Viszont nem csaltam meg senkit, és nem is akarok. Ezek csupán érzések bennem, amik valahogy előjöttek és nem tudom hogyan kellene kezelnem ezt. És tudom, sokan feltételeznék, hogy biztos valami a kapcsolatomban nem jó, de ez téves. Azt érzem, ez nem attól függ milyen kapcsolatban vagyok, ez valami olyan dolog, ami valahogy mélyebbről tört felszínre bennem. Konkrétan mintha ez lenne a fétisem, a hűtlen szex. Borzasztó elismerni, de ez izgat azóta.. előtte sosem volt ilyen.


És azért lányok válaszát várom leginkább, mert bízom abban, hogy valamilyen szinten jobban át tudják érezni majd a helyzetemet. Több részletet pedig ha valaki tényleg segítőkész szándékkal ír, privátban szívesen elárulok, de ezeket a dolgokat jobban szeretném olyannak leírni aki nem férfi, mert sok rossz tapasztalatom van az oldalon sajnos és ez elég bizalmas, amivel úgy érzem könnyen vissza lehet élni.


ápr. 21. 02:33
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Írd meg a többi részét is.
ápr. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Ádám és Éva paradicsom 🍅
ápr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lány vagyok, de van kapcsolódó véleményem.


A feleségemmel - akkor még csak barátnő - volt egy nagyon rossz időszakunk, amikor majdnem szakítottunk is. Természetesen, ahogy az lenni szokott, előkerült egy harmadik fickó is, akinek a jelenléte jól megkavarta a szart.


Volt olyan, hogy tudtam, hogy kettesben beszélnek valahol, és majd megevett az ideg, hogy mi lesz. Közben meg azon kaptam magam, hogy extrém szinten felizgat a gondolat, hogy esetleg éppen most szaggatja le a bugyit a feleségemről. Hiába volt 110 a pulzusom, és akartam megölni mindenkit, közben mégis a legizgatóbb fantáziámmá vált.


Szóval furcsa dolgokra hajlamos az ember természete. Meglepően tudunk reagálni alá-fölérendeltségi szerepekre, határátlépésekre, és leginkább a tilosban járásra.

ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Férfi vagyok. Elég bénán álhatott ki magáért és érted a barátod. Ezzel rombolta a férfiasságát a szemedben. A férfias pasas meg hatott rád.


Férfias pasasok simán leszólítják töketlennek kinéző srácok csajait.

Ilyenkor tipikus az, hogy a töketlen srác harcias szövegelésbe kezd. A férfias pasas meg nyugis, barátságos marad, de közben domináns érintésekkel leuralja a töketlen srácot, pl. játékosan megveregeti vállát, átkarolja, kicsit nyakát lefele húzva, megpaskolja arcát. Aztán ez egy szórakozóhelyen is úgy néz ki, hogy a töketlen srác balhézik, a férfias pasas nyugtatja.

ápr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
en aztmondom tedd meg.. valszeg ugyse tart orokke a kapcsolat, kesobb meg bannad hogy ekkora elmenyt kihagytal
ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Én nagyra becsülöm ezt az önmagad iránti őszinteséget! Jó úton vagy szerintem!
ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Ha egy ilyen után engem a bunkó fél megtalálna, akkor tiltanám visszakézből.

Ha téged az izgat fel, hogy egy suttyó bunyevác szarházi valami ostoba dumával felszedeget, akkor őszinte részvétem a barátodnak.

ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kerlek hagyd el a baratodat. Jobbat erdemel nalad!
ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi sracok kiderült hogy kamu a kerdes es pasi a kerdezo... Csak a szokásos.
ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Az látszott, hogy meseíró, de azt nem tudtam eldönteni melyik.

Cuckold fantázia, vagy "minden nő qrva"?

ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!