Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként nem megalázó az nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként nem megalázó az nektek mikor valaki csak azért keres,hogy néha megdugjon?

Figyelt kérdés
Úgy értem,tegyük fel házas a nő aztán van egy pasi vagy akár több,aki hébe hóba megkeresi,de semmi több csak taliznak és sex.Ha azt nézzük csak ki használja az ilyen pasi a nőt,de ez miért jó a nőnek?
ápr. 21. 06:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Mert élvezi pl. A helyzetet, a másik felé áradó vágyát...

Vagy szub, s erre van.


45/F

ápr. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

"Ha azt nézzük csak ki használja az ilyen pasi a nőt"


Ha a nő is csak szexet akar, és élvezi is, akkor ebben hol a kihasználás?

ápr. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy gondolom,hogy ez olyan kapcsolatban történhet meg ahol,a nő nem kapja meg az ágyban azt amire vágyik,kevés a szex számára,vagy már elhidegültek egymástól,de még együtt vannak.
ápr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
A nők alapvetően szeretnek megdugva lenni.
ápr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Ezt hívják szexkapcsolatnak.
ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
A szexkapcsolat ilyen.
ápr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, senki nem használ ki senkit, nem óvodában vagyunk. Sosem csak"szex" kapcsolatom volt, ha ilyenem volt egy nővel, mert egy-két egyéjszakást nem tekintve, más programot is szerveztem vele, nyilván nem ámítottuk magunkat, hogy egy pár vagyunk, de arra a pár órára, vagy egy hosszú hétvégére úgy viselkedtünk. Mivel nem éreztettük egymással, hogy ez csak "az ami" senki nem bántott meg senkit. Én is voltam már szerető, és nekem is volt, de minden tisztelettel.
ápr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ. Ha a nőnek is megfelel ez és ő is ezt akarja akkor nem kihasználás. Ha érzelmei vannak, a pasi tudja de úgyis megkeféli akkor az
ápr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Lilluci27 ***** válasza:
43%
Nekem az lenne
ápr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha a nő házas, neki is erre van igénye. Nem többre. Mondhatnánk azt is, hogy ő használja ki a férfit.
ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!