Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti kíváncsiak vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kíváncsiak vagytok rá, hogy milyen érzés lehet körülmetélt pasival ágyba bújni?

Figyelt kérdés
Aki esetleg kipróbálta már, mit gondol róla, milyen élmény volt?

ápr. 21. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem!
ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Pont az egyik élvezeti faktor van eltávolítva. Mint a fa lomb nélkül.
ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Egyaltalan nem !
ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Egészségügyleg jobb, főleg nyáron.


De nem kérném erre a páromat. :)

ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem
ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Valószínüleg le leszek pontozva, nem baj :)

Exemnek “sima” van. Rögtön fürdés után is volt egy bizonyos szaga, nem hogy több órával fürdés után…

Párom metélt, egész napos munka után este sincsen szaga, teljesen tiszta. Nincs teleragadva szösszel sem soha…

Voltam már több férfival, és lehet azt mondani, hogy semmi köze hozzá, de az én tapasztalataim alapján aki metélt, az tovább bírja. Mellesleg szerintem szebb is. Szeretem a párom farkát nézegetni, és NEKEM sokkal jobb látvány mikor áll, és “csupasz”, ergó nem takarja semmiféle bőr a makkját :)

27N

ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Kimondott ilyen preferenciam nem volt, csak így alakult. Ettől kezdve tetszett meg jobban, mint a hagyományos. 28n
ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!