Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » NŐK! Mely formában éritek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK! Mely formában éritek le a legtöbb orgazmust?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 11:51
A kérdező szavazást indított:
A, Csak magamnak, maszturbálással
B, Párommal, de csiklóizgatással, csiklóorgazmust
C, hüvelyi orgazmus a pártól
D, hüvelyi orgazmus, de eszköz segítségével
E, nincs orgazmus egyik módon sem
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsére mindehogy. Egyedül/párommal, csikló/hüvelyi. Análban még éppen nem sikerült, de közel jártunk hozzá. Nem kérek privit.
ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy hogy tudod elérni, hanem hogy melyik a leggyakoribb :D
ápr. 22. 11:58
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Bocs, rosszúl értelmeztem. Akkor C. első voltam.
ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

"Nem az volt a kérdés, hogy hogy tudod elérni, hanem hogy melyik a leggyakoribb"


Ha ez volt a kérdés, akkor az "A" válasznál miért van kihangsúlyozva a "CSAK" szó?


"Csak magamnak, ....."

ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4!

Ismerek olyat, aki pl mas jelenletében képtelen az orgazmusra (sokáig en is ebbe a csoportba tartoztam). Csak akkor sikerült, ha egyedül, magamnak megoldottam.

Erre gondoltam.

ápr. 22. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

5


És szerinted melyik választ kéne annak jelölnie, aki többféle módon, vagy bármelyik általad felsorolt módon képes az orgazmusra, és a legtöbb orgazmust magának okozva éli át?

ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
3.x is leírom. Ahogy a LEGTÖBB történik....
ápr. 22. 18:45
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

7


Légy szíves olvasd el figyelmesen, amit kérdeztem, és próbáld értelmezni. Köszönöm.

ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd el figyelmesen amit valaszoltam és próbáld meg értelmezni. Köszönöm.
ápr. 22. 18:49
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

9


A kérdésemre azt válaszoltad, hogy - ellentétben a B, C, D válasszal - az A opcióhoz azért tetted oda a "CSAK" szót az A válaszhoz, mert:


"Ismerek olyat, aki pl mas jelenletében képtelen az orgazmusra (sokáig en is ebbe a csoportba tartoztam). Csak akkor sikerült, ha egyedül, magamnak megoldottam.


Erre gondoltam."


Én meg arra gondoltam, amikor a 6. hozzászólásban feltettem neked egy kérdést, hogy aki nem így van vele, mint ahogy te voltál vele korábban, és partnerrel is van orgazmusa - vagy akár a B, C, D válaszlehetőségben megadott módokon, de a leggyakrabban / szám szerint legtöbb orgazmusát magának okozva éri el, az szerinted mit tud jelölni válaszként?


Mert az "A"-t nem fogja, mivel a "CSAK" ilyen módon rá nem érvényes,

de más sem tud, mivel "CSAK" nélküli


"Magamnak (vagy saját magamnak) maszturbálással"


válaszlehetőséget nem soroltál fel.

ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!