Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti hogyan adjátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hogyan adjátok egy nő tudtára,hogy komoly kapcsolatot szeretnétek és nem csak szexet/barátság extrák?Ha valakitől csak laza kötetlen szex kapcsolatot akartok akkor azt megmondjátok kerek perec a nőnek?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom, mit keresek.


45/f

ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én korrekt szoktam lenni ilyen téren igen. Volt akivel buktam is a dolgokat, mert először lazábbról volt szó, még nem találkoztunk, de mondta inkább komolyabbat szeretne. Én nem voltam vevő erre, ezért le is zártuk a dolgokat.
ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt megmondaná az ember, hogy szia, csak szexelni akarok kb. mindenki elhajtaná a másikat.


Szóval legalább odáig el kellene jutni, hogy legalább 1 randi egy találkozás ahol hosszan át tudjuk beszélni kinek mi lenne a jó.


És azt is, hogy kinek mik az elképzelései ki milyen kapcsolatot keres.


Persze sokan vannak akik képesek játszani a tökéletest míg a szex meg nem lesz.

ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, hogy mik a szándékaim.

Nyilván a megfelelő időben, vagy ha adja a szituáció.

ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Komolyabb kapcsolat az, ha pár nem csak napokat, hétvégéket, szabadságokat tölt együtt, hanem össze is költözik.
ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindig megmondom kerek perec, hogy mit keresek.


Valószínű ezért sincs párom, mert komolykapcsolatnál is elmondom, hogy pl. számomra fontos a 2 ffi, 1 nő felállású hármas néha nap.


Ez úgylátszik még kizáró ok, amig nem találok olyan nőt aki ezt elfogadja és szeretné, addig csak szexkapcsolataim lesznek😄

ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fordított a helyzet, inkább a csillagokat is leígérik csakhogy dugás legyen 😂

Az más tészta, hogy a pasik is képesek beszerelmesedni a szeretői viszonyokban, ugyanúgy mint a nők.

ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem erre van egy nagyon jó megoldásom. Megmondom, hogy mit akarok.
ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!