Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a húgom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a húgom fehérmájú, ribi?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves húgom, akit rajta kaptam kb 2 hete otthon egy idegen sráccal. nem voltam jól így hazamentem délelőtt. Suli helyett a húgom otthon volt és nagyban szexelt egy tőle kb 3 évvel idősebb sráccal. Ők nem láttak meg csak én őket, így gyorsan kimentem és csak 2 órával később mentem haza. nem hagyott a gondolat, így felkerestem a legjobb barátnőjét akit jól ismerek és kifaggattam. Elmondtam hogy ez nem az első eset és ezzel henceg a barátnői előtt, hgy hányan megdugták már, de mondott durvábbat is. Megígértem hogy nem mondom el a szüleinkben mert akkor az ő kapcsolatuk is megromlik, de akkor mit csináljak?
ápr. 22. 14:58
1 2
 1/17 Lilluci27 ***** válasza:
76%
semmit, nem a te dolgod
ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem se csinálj semmit. Majd anyudék foglalkoznak vele.
ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
67%

Mondd meg neki, hogy a "legjobb barátnője" nem a legjobb barátnője és ne bízzon meg benne. Eszembe nem jutna a legjobb barátnőim magánéletét, szexuális dolgait kifecsegni, bárhogyan is faggatnak. Undorító.


A testvéred szexuális életéhez semmi közöd.

ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Most segíteni akarsz, vagy irigy vagy, hogy a húgod szexuális élete, jobb, mint a tiéd?
ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Mi ezzel a gondod? A világ nagy részén az 1960-as évek óta természetes a szabados szexualitás.
ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Hol a hiba mert Èlni mer te meg nem?
ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Dobd már át az elérhetőségét. Köszi
ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Te most írigy vagy, hogy a hugi meg meri élni a vágyait és nem csak a paplan alatt masztizva álmodozik róla? Jó testvérként inkább örülj neki, hogy jól érzi magát, illetve adott esetben vigyázz rá, vagy nyújts neki támogatást, ha szüksége van rád. Inkább most csinálja, mint majd 30+ -os anyukaként depizzen, hogy mit hagyott ki fiatalon!
ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Az a srác csak neked idegen, őbenne már járt 15 cm mélyen, szóval már nem idegenek egymásnak.
ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Add meg nekem a telefonszámát, beszélek vele nagyon szívesen☝️.
ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!