Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok fiúk jártatok már úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk jártatok már úgy hogy szexeltetek és be nyitottak rátok és nem akart ki menni az illető?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy anyukám ránk nyitott, de egyből ki is ment.
ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel szexeltünk este volt ,és közös szobája volt a húgával.Neki is volt barátja,mindketten felnőtt korúak voltak.Aztán simán bejött,azt mondta hogy bocsi de meg kell keresnek a pénztárcámat,meg az irataimat mert megyünk szórakozni a barátommal.A nővére meg ült rajtam mert éppen lovagolt rajtam.Felkapcsolta a villanyt ,mint ha mi sem történt volna ,pár percig megálltunk ugyanabban a pózban....amikor meglett minden csak annyit mondott ,hogy bocsi csináljátok csak tovább... leoltotta a villanyt és elment.Azon nevettünk egész este.
ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz egy swingerben volt, szóval be is szállt 😂
ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Haverom ránk nyitott barátnőmmel voltunk én voltam felül. Ajtó mellett ott volt az ágy. Benyit, ránk néz, mi rá....csak néz. Eltelt majdnem 10mp mire felfogta mi történik addig mi is csak néztük😀 Ez kb 20 éve volt de élénken él bennem haver bamba feje...mondjuk nem voltunk józanok🤣
ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4 ez így csalás.😀 Ilyen nekünk is volt számtalan 😀 35+
ápr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ottalvós bulin volt ilyen..L
ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!