Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Masztikor szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Masztikor szoktatok feldugni a punciba valamit? Vibrátor, műpènisz, stb.

Figyelt kérdés
Ó, nem kell komment senkitől, hogy recskàzni akarok, hiszen mindenki úgy is jobban tudja nálam, hogy miért tettem fel a kérdést,csak én nem.

#Maszti és mindenki jobban tudja nàlam...
ápr. 22. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Aham
ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#2

Aham

ápr. 22. 19:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ühüm.
ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha sietek csak csiklo maszti, ha este nem bírok elaludni, akkor vibrivel, dildoval mikor mihez jon ihlet.
ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kígyóuborka.
ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, dildóval szoktam masztizni.
ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Lilluci27 ***** válasza:
87%
én banámt
ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem, csak szimplán izgatom a csiklómat és úgy megyek el. Nagy ritkán, úgy havonta egyszer fordul elő hogy izgatom a puncimat is, akkor egy rúzst használok (tudom, nem erre van kitalálva). Nem is nagyon kívánom gyakrabban, így is macerás mert nem mindig sikerül ellazulnom sem, olyankor át kell váltani sima csiklóizgatásra.
ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!