Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja oly sok fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja oly sok fiatal nő, hogy jobb élete lesz, ha prostitúcióra adja a fejét?

Figyelt kérdés
Itt most nem az alkalmi és rövidebb távon belátható haszonról van szó, hanem a jövőről. Az összképről. A teljes összeomlásról stb.

ápr. 22. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert ha csak meki, teszkó, vagy gyári munka elérhető, az elég kilátástalan.
ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Mondok három okot, ami miatt prosti lesz valaki: pénz, pénz, pénz.

Fogalmazzunk úgy, hogy többségében nem a leendő akadémikusok állnak k.rvának. Hanem azok akik minimálbér-közeli összegért gályáznának valahol s inkább úgy döntenek helyette, hogy jól akarnak élni. A k.rvák többségének még érettségije sincs, legfeljebb ha a felének van valami szakmája, varrónő, bolti eladó stb. szóval nem éppen a milliós fizukról elhíresült szakmák.

ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
A direkt prostitúciónál sokkal több nő van aki prostituálja magát valamennyire. Pl. úgy él együtt fiatalon pénzes pasasokkal vagy csak szeretőjük, hogy tudja, hogy ezeknek a pasasoknak csak rövid távú szórakozás, de ezalatt szépen költenek rá vagy egyébb előnyöket kap tőlük (pl. előléptetést).
ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Az összképről. A teljes összeomlásról stb." Vajh milyen lehet a te összképed?
ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Én beszélgettem már pár prostival és az értelmesebbje ebből alapozta meg az életét,vett lakást,csinált vállalkozást. Terveik voltak,nem úgy néztek ki mint akik teljesen össze vannak omolva.
ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 igen van ilyen is, de azért lássuk be a többségük nem ilyen! Amit keresnek pénzt azt könnyű kézzel elszórják / felszippantják az agyukba, s leharcolt, egészségügyileg, mentálisan totál leromlott állapotban kerülnek ki a "szakmából".
ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Az az ő dolguk,mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja. Nekem is lenne száz indokom arra hogy miért legyek egy drogos alkoholista de mégsem vagyok egyik sem. Én is úgy jutottam nulláról az egyre hogy áldozatokat hoztam érte. Nem mindenki örököl pesti lakást,nem mindenkinek tolnak a segge alá mindent, szóval a legtöbb ember meg kell hogy találja magának a boldogulás útját. Aki a prostitúcióban látja ezt az tegye nyugodtan. Vegső soron a pénzért mindenkinek meg kell b@$zódnia valamilyen formában.
ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!