Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnál ha egy nálad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha egy nálad sokkal szebb ellenkező nemű összejönne veled ha vállalod a rendszeres bdsm-et, polónyalást vagy kakiszexet?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem jönnék vele össze. Incifinci szubmisszivitást sem érzek magamban, s nem fogom magam akkor sem megalázni ha a miss word komplett mezőnye lenne érte a jutalom.
ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk csak felcsatolhatóssal megdugni szeretne?
ápr. 22. 23:05
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

#2 akkor dugja meg aki erre vágyik, de engem nem fog az 100% !

Ha egyszer nem vágyom az ilyen b.ziskodásra, akkor nem fogok rá vágyni a világ legszebb nőjének a kedvért sem! Nem fogom megalázni senki kedvéért.

ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Csak olyanokat vállalnék be amik egyébként is bejönnek, de úgy meg értelmetlen a kérdés. Nyilván örülnék egy olyan lánynak, akivel egyeznek a vágyaink. Olyannal meg nem jönnék össze akivel nem passzolunk, aárhogy is néz ki.
ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem jönnék össze ilyen férfival. Általában a férfiak azok, akiknek a külső minden (bár vannak kivételek, lsd 1. válaszoló), gyanítom te is férfi vagy.

Pl ha egy örülten jóképű férfi a számba akar sz.rni, akkor azonnal hidegen hagy az egész személye és nem fogok vele összejönni.


Meg kéne érteni, hogy a csúnyácskább emberek is emberek, nekik is van értékrendjük és nem fognak mindent megtenni egy szép embernek.

ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Az attól függ mit szeretne csinálni a nő !
ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Kiröhögném.
ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Nagyrészt domináns vagyok de van egy kis szub énem. Én élvezném az ilyen csajt de hosszú távon valószínűleg egy szub csajjal lennek inkább együtt.
ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem mert a játékszabályokat mindig én írom.

A póló nyalás meg mi a f.sz, a másik meg tabu!

ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A szarszexet és a húgyszexet kivéve belemennék. De az ilyen végtermékek dolog az undorító.
ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!