Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tartós kapcsolatban élők. Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban élők. Ti is szexmentes életet éltek?

Figyelt kérdés
50 éves férfi vagyok. 15 éve élünk együtt a párommal. Egy kifejezetten jó és szeretetteljes kapcsolatban. 8 éve nincs szex köztünk. (A barátnőm az aki miatt abbahagytuk. Nincs szeretője és nem is fantáziál szexről.) Tartós kapcsolatban szerinte ez a természetes. (Külön szobában alvás, stb.)

ápr. 23. 13:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%
46 vagyok, 24 éve együtt. Még mindig van szex.
ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
94%
Pár évvel fiatalabb vagyok de évek óta tartós kapcsolatban. Heti 2-3 szex van nálunk.
ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyáltalán nem természetes, nincs is köztetek intimitás, inkább lakótársi dolognak nevezhető ez a kapcsolat szerintem. Nem is szexelhetnél mással?
ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
11 éve vagyunk együtt most vagyunk 33 évesek és szinte mindennap van szex
ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem is teljesen szexmentesen,de 1 hónapban kb. 2-3x van. És mi még csak kb. 5-6 hónapja vagyunk együtt. Igaz, az én párom lassan 55 lesz.


25/L

ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
88%

40+-osak vagyunk, 5 éve együtt

Heti 2-3 szex van

ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
3. Szexelhetnék ,lehetne szeretőre lehetőség de párkapcsolatban élek még ha lakótársi ahogy nevezted is. A párom meg pokolian féltékeny. Nem tudom megérné e kockáztatni. Az az igazság, hogy olyan régen szexeltem, hogy már abban sem vagyok biztos, hogy olyan jó dolog e az.
ápr. 23. 14:50
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

20 éve vagyunk együtt, kb másfél havonta van szex. Már ha azt lehet annak nevezni…

40N, 42F

ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Mire féltékeny, ha ő nem akar veled? Azt gondolta, életed végéig majd vered magadnak, mert neki nincs kedve...?
ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve együtt, kb havi egy van, ő nem kívánja.


N

ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!