Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a farkam csak 15cm lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a farkam csak 15cm lett akkor mit rontottam el hogy nem lett nekem is nagy méretem?

Figyelt kérdés
ápr. 23. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Az agyadat
ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Azt amit azok rontanak el akik csak 180 cm magasra nőnek két méter helyett. Nagy részt genetikailag adott kinek mekkora lesz a hömpörője.
ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 Az oké hogy genetika de nagyon gyakori az ennél nagyobb méret. 17-18cm már a leggyakoribb masszív vastagsággal, különösen redditen lehet látni ezt. Meg itt se gondolom azt hogy ennyien hazudnának.
ápr. 23. 15:34
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, nem tehetsz róla.
ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#3 te most heteróként idegen pasik farkát akarod nézegetni a redditen, vagy csajozni akarsz?
ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Az átlag 15 körül van szerintem, teljesen normális, mindenre tokeletes szerintem, nekem is 15 sosem volt rá panasz
ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

A 15 kicsit kisebb az átlagnál. Az átlag 16-17.


Gyerekként egészségesen kell étkezni, sportolni. Ez sokat számít. A dagi, nem sportoló gyerekeknek általában kicsi lesz felnőttkorban.

ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Itt mindenki igazat mond. Még te is.
ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
A National Library of Medicine 2020-as összegzése szerint, melyben 21 nemzetközi tanulmányt összesítettek, 12,9-13,9 cm között van az átlag, valószínűsíthetően a tartomány alsó felében. Így a nemzetközi átlagnál nagyobb. Ha a magyar átlagot - mely nemzetközileg elismert statisztikát szerint 14,6-15,0 között van - nézzük akkor pont az átlagon vagy. Közhiedelemmel ellentétben nem 16-17 cm az átlag. Egyébként semmi sem múlik rajta, nem ez alapján fog senki sem megítélni, ennél kisebb is megfelelő mindenre.
ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

3. Honnan veszed hogy gyakori a nagyobb???

Azon kívűl hogy itt hazudik mindenki a méretet illetően és közben meg szűz recska gyerekek.

ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!