Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hány pasi után találtá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hány pasi után találtátok meg az ideális farkú,és kitartású férfit akivel mennyei a szex?

Figyelt kérdés

ápr. 23. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Több ilyen is volt már.
ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
48.
ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Nincs ilyen. 😁
ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Nincs tökéletes. Több hadosztályt elhasználtam már, de nagyon gyenge a felhozatal.

Aki ilyet kérdez, az még egy debil szerencsétlen is ráadásul.

ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
#4 lehet mert nem nézel ki elég jól a jó pasikhoz xd Én nagyrészt izmos jóképű pasikkal szexelek minimum átlagos farokkal és panaszra nagyon nincs okom.
ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg gyenge a felhozatal :D Nekem a sorban hatodik pasim volt, akivel úgy igazán imádtam, de addigra már nekem is több tapasztalatom volt, hogy tudjam mit szeretek.
ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Én férfiként írom, hogy a csajoknak van igazuk, a felhozatal gyalázatos férfiakból, jajj bocs olyanok nem is nagyon vannak.


Persze tisztelet a kivételnek.


Anatómiai ismeret 0, erogén zóna ismeret 0, nő szexuális működésének ismerete 0.


Pusztán pronón szocializálódott fiúcskák hiszik magukról, hogy mekkora ászok, mert sok nő meg volt.


A nők is hibások valamilyen szinten ezért, mert nyilván nem fogják megmondani, hogy szar vagy öcskös, a pala meg elkönyveli sikernek a megjátszott orgazmust, de lehet még az sem kell, mert nem tudja miaz, tehát elkönyveli, hogy ilyen a szex és ő tutti jó.

ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Egyelőre nekem is szerencsém volt, eddig szinte mindig magas, sportos és méretes pasijaim voltak. Amit itt átlagnak szoktak mondani, a 14-15 centit, én olyat élőben még soha nem láttam eddig.
ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
#7 igen az a gond, hogy sok nő színészkedik, volt olyan pasim (nem sokáig), aki szarul nyalt és fél perc alatt elment, mondtam neki hogy nem mentem el, erre “dehát ő ezt nem érti, eddig minden csaja akkorákat élvezett”😂😂Vagy ő hazudott, vagy a csajok játszották meg magukat és emiatt tévesen jó partynak hitte magát.
ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!