Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk amikor négykézláb álltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk amikor négykézláb álltok és a csajotok úgy nyalja a popólukatokat akkor szét szoktátok húzni a kezeitekkel a farpofákat?

Figyelt kérdés
ápr. 23. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen
ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Csak azok szokták, akiknek négy keze van, mert kettővel támaszkodik, kettővel meg széthúzza.



Hogy lehet ennyi neuronnal életbenmaradni? komolyan!!!

ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Második miért ne lehetne rádőlni valamire ami megtart mondjuk kanapé karfára vagy párnákra közben és simán hátra tudsz nyúlni. Szerintem kicsit gondolkozz mielőtt ítélkezel... és tudtam volna durvábban is fogalmazni.
ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Azt írta négykézláb. az meg ezt jelenti. nézz utána mit jelent. Szerintem gondolkozz kicsit mielőtt ítélkezel.
ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Egy picike fantázia... Négykézláb vagy elkezdi csinálni, és utána széthúzod hogy jobban tudja csinálni. Nem nehéz elképzelni a szitut.
ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Sose nyalatnám a seggemet nyégykézláb egy nővel🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️


Nekem ez maximálisan férfiatlan.


Én is szoktam élvezni, ha kényzeteti a fenekem a nyelvével, de nem kutyában🤦‍♂️

ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Már megint egy "popóluk"-as kérdés... hihetetlen unalmas már
ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ilyenkot ő maga húzza szét, és úgy nyalja. Jobban is szereti így, mert közben újjal is kalandozik az ánuszomon, -ban, hogy ha már kellőképpen ellazultam, rendesen a nyelvét is betudja dugni és úgy játszik velem.
ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!