Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudnék ázsiai lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ázsiai lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Illetve, aki már volt ázsiai lánnyal együtt, az le tudja írni milyen volt?
ápr. 24. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak az országban, de nagyon visszafogottan élnek. Nehéz lesz szexre találni közülük. Amúgy semmi extra velük a szex. Én vietnámi lánnyal voltam. Igazából olyan mint más lányok.
ápr. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Háta csávesz picsadorbárez vafun
ápr. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reptér környéke, kis Ázsia (Kőbánya alsó környéke), Kkk (koreai kulturális központ), illetve egyetemek környékén (ez mind Bp-en)
ápr. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Ázsiában.

Továbbá ajánlom figyelmedbe, hogy, pl. Pakisztán vagy India is Ázsiában van, az ottani nők is Ázsiaiak

ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kinai piacokon.
ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

Szinte bárhol. Kis túlzással több az ázsiai csaj az utcákon, mint a magyar.

Voltam már ázsiai csajjal, amikor kint voltam Koreában. Kicsit félénkek, szégyenlősek az elején. Akivel én voltam, az elég szűk volt. Gyorsan oldódott és jó volt a szex vele.

ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!