Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnátok róla, ha már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok róla, ha már a második randin az arcára engedné? (30+os nő)

Figyelt kérdés

Első randi kávézás, második randin a lakásán ez+az. Részéről orális szex és a végén az arcra/szájba élvezéssel(magától), harmadik randin szex.


Komolynak kaocsolatnak indulna.


ápr. 24. 13:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően semmit. Nővérem már az első randijain is csinált ilyesmiket anno.
ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
én speciel sosem értettem ezt az arcraélvezős dolgot. hát nem az a legjobb érzés amikor élvezés közben szopja a farkat?
ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem bánnám.
ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem nagy ügy,20 évesen az első randin Mozi,majd a másodikon már minden volt amit leírtál.Bepróbálkoztam aztán a lány nem ellenkezett. Sőt!
ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel nem leszek szimpatikus de...

Én alapból nem számolnék komolyan azzal, akit már az első pár randin meg lehet kapni bármilyen szexuális formában.

Aztán persze lehet, hogy életetek kapcsolata lesz

ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez alapján nem lehet megmondani, komolyan gondolja-e a férfi vagy sem. Az semmit nem jelent hová engeded élvezni orálnál.
ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Nem gondolok semmit, ha neki ez jó, akkor nem látom hol a probléma. Velem ilyen nem hiszem, hogy megtörténne a második randin, szóval nem az én dolgom.
ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha valakivel komoly kapcsolat a cél, azzal az első 5 randin se feküdnék le. Amíg meg nem ismerem annyira, hogy eldöntsem, akarok-e járni vele, biztos nem engednék semmit. Én ugyan nő vagyok, de mindig offoltam azokat a pasikat, akik első pár randin már ágyba akartak vinni.
ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Pozitív lenne a véleménye a férfiaknak, mert szexuálisan nyitott a partnerük. Egy kapcsolat tartóssága amúgy sem attól függ, hogy hányadik randin bújnak ágyba ha megvan a szinkron. Számtalan olyan párt ismerek akik már az első randi minden is és azóta is együtt vannak, meg egy csomó olyant akik "nagykönyv" szerint, több randi, fokozatosság stb. de mégsincsenek együtt.
ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#9 én épp ellenkezőleg, csak olyanokról tudok (saját tapasztalatból is), ahol az instant szexből nem lett kapcsolat, a későbbiből meg több éves is, vagy házasság, gyerekek. Alapból a korai szex megöli az ismerkedés varázsát + nem kelti hűséges megbízható társ benyomását olyan ember, akit 5 perc után meg lehet kapni.
ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!