Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár év házasság után arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár év házasság után arra gondoltam, hogy vennék egy vibrátort? Az elképzelés az az, hogy bedugok nyalás közben egy műkukit ami rezeg, mennyire élvezetes ez?

Figyelt kérdés

Ez mennyire jó?

Persze csak előjáték szinten.

Hogyan vázoljam ezt a feleségemnek?

Szerintem már nem nagyon izgul rám és valamit próbálnék de nem értek hozzá semmit.

Eddig nem volt ilyen hosszú kapcsolatom...



ápr. 24. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem rossz ötlet. Vegyél bátran egyet, majd lepd meg vele.
ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos, hogy jól fog elsülni sok nő alapból elutasít minden ilyet. Én azt próbáltam vele megérteni, hogy ez nem kötelező és túl rövid az élet ahhoz, hogy az ember legalább próbálja ki lehet egy mocskos nagy orgazmust okoz. Van ami nem jött be, de az tuti, hogy feldobja az együttléteket.
ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Barátom nincs az a csodavibri ami a tüzet, szenvedélyt pótolni tudja. Ha a szex kezd ellaposodni és nem kíván a feleséged annak nem a hömpörőd az oka, hanem a kapcsolat érzelmi ellaposodása, elszürkülése.
ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3#

Nem is kell pótolja, csak felkorbácsolja.

Mókuskerékben élünk szóval, megértem, hogy nincs annyi szex.

A célom valami fenomenális orgazmus lenne, hogy ne csak pár perc maszatolásból álljon a szex.

ápr. 24. 13:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező... szexben van mókuskerék? Nincs annyi szex egy jól működő és szerelmes kapcsolatban?

Akkor képzeld, párom vendéglátós 47 éves. Reggel 11től - éjfélig dolgozik a 7 napból 5öt. (hétvége is benne van, kiszámíthatatlan beosztás)

Én vezető beosztásban dolgozom, hétfőtől-péntekig, mellette gyerek, hétvégén egyetemen mesterképzés, mindez 35 évesen...

Mégis jut egymásra minden reggel/este idő, hogy kényeztessük a másikat. Igen, van az általad írt maszatolás is. De vannak heti 1 olyan este, hogy minden is van.

Miért? Mert megbeszéljük ki mit akar. Ilyenkor előjönnek a játékok, a bilincs, a korbács, a sz.patás, a szájba élvezés. Amit el lehet képzelni... És még 5 év után sincs ellaposodva a kapcsolat.

Azon sem gondolkodtunk még, hogy kell 3.fél bármelyikünknek.

ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Azt akarod itt bemagyarázni, hogy minden reggel és este foglalkoztok egymással gyerek és a párod ilyen munkabeosztása mellett. Nagyobb libidója lenne egy hullának mint egy nőnek ilyen életvitelben.
ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Félreértettél.

Nem a szexben van mókuskerék hanem a melóban.

Rossz körülmények, rossz fizu stb.

Sajnos az előző munkahelyünkről ahol együtt dolgoztunk becsődölt...

ápr. 24. 14:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Férjem meglepett vele és kifejezetten örültem neki. Azóta van pár játékszerünk.

Beszélj vele, hogy tetszene e neki szerintem feldobja az együttléteket.

ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ötlet jó, csak nehogy rászokjon. Szerintem kezdjetek párvibrátorral, az mindkettőtöknek jó. De ahogy előttem is írták ha már gond van akkor csinálhat nagyobbat is ha rákap a kütyük ízére, és inkább azokat választja helyetted, ha meg már nagy a gáz akkor semmilyen csodakütyütől nem lesz jó. 38 N
ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az sem zavarna ha rászokna, addig míg én is aktívan részt vehetek a dologban. Ha meg nem akkor nyílván vége ennek a kapcsolatnak...

Annyira azért nincs gáz csak beszürkült a szexuális életünk.

Van rendszeresen stb.

ápr. 24. 20:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!