Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért nem akartak,akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akartak,akarnak tőlem a nők se alkalmit se komolyt?

Figyelt kérdés
Igy 40 hez közeledve kezdem feladni
ápr. 24. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Mert egy gyász vagy, korodtól független a dolog...
ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Mit teszel azért, hogy akarjanak?
ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Itt rinyál azt teszi... Nem látod?
ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Hogy nézel ki? Hogy beszélsz, hogy viselkedsz velük?
ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
40 évesen még csak a picsogásig jutottál el? Mondjuk talán ezért sem...
ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk egy kérdésből? Annyi minden baj lehet veled, hogy fel sem lehet sorolni a lehetőségeket. A legjobb pedig az, hogy akit én ismerek és nem volt sosem nője az magáról valahogy sosem tudja, hogy baj van vele. Maguk szerint nagyon is rendben van a legtöbb csak a nők furák.
ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Van erre egy nagyon jó gyógyszer cimbora. Sok pénz, jó egzisztencia. Már repülmek is rád mint szarra a legyek.
ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Nos én nem vagyok sem egy jóképű, sem egy gazdag férfi. Húsz éves koromig kapartam a falat, hogy legyen barátnőm, de nem akart velem egy csaj sem szóbaállni. Aztán összejött az első és utána már nem volt gond, alig volt pár nap kihagyás két kapcsolat közt, rögtön akadt nő. Ha egy nő megérzi, hogy a pasi nyámnyila, vagy nagyon kapar, akkor esélytelen. Viselkedj úgy, hogy neked mindegy, ha ő nem, lesz mnásik. Így 50 körül pedig már alig akad normális pasi, mert sokaknak a húszéves kell és a korunkbeli nőből több van. Ha elhagyna a feleségem, kapásból lenne három nő is, akivel holnap összejöhetnék. Persze ehhez kell az is, hogy légy valamennyire igényes magadra, tudj normálisan beszélni, helyesen írni, adj a higiéniára , légy talpraesett, határozott és ne légy lekezelő. Férfiként én is azt látom, hogy nincs könnyű dolguk a nőknek sem, mert ugyan rengeteg pasi van, de normális alig, minddel van valami baj.
ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A nőkkel is van baj,vagy ők tökéletesek?
ápr. 24. 16:36
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
#9: Nem a nők nem tökéletesek. Csak te vagy tökéletes. Pont azért nem találnak rád, mert te az vagy.
ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!