Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akiknek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akiknek nem elég egy átlagos pénisz, miért szeretik a nagyobbat?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

De sügér kérdés!!

Szerinted ha valaki szeret valamit akkor azt vajon miért szereti???

ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert ha bekiabálsz a lába közé, visszhangzani fog :D
ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Nekem elég az átlagos.
ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem hozzám hasonlóan sok nő nincs is teljesen tisztában azzal, hogy pédául mennyi az a 20cm. El voltam ámulva a jelenlegi páromtól, és azt hittem, "hogyha ez nincs 20cm akkor semennyi". Aztán kiderült, hogy valójában 16 :D Az exeimet saccoltam 16ra, de ezkeszerint ők kb. 12-14 lehettek. Egyébként őket sem éreztem/tartottam kicsinek.
ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Személyes tapasztalatom az, hogy olyan nincs, hogy valakinek "nem elég" egy 14-15 centis farok, hanem olyan van, hogy valaki jobban szereti a nagyobbat. Az nem jellemző, hogy egy lány azért érezné rossznak a szexet, mert egy 14 centis farok túl kicsi, mert az, hogy jó-e a szex, egy csomó más dolgon is múlik, nem is ez a legfontosabb.


Nekem 21 cm, és több lány is mondta, hogy ez elég nagy "plusz", és ettől intenzívebb az élmény (de eleinte, mikor még ügyetlenebb voltam, előfordult, hogy élvezhetetlen volt a szex, mert bárhogy csináltuk, fájt a lánynak). Viszont azt senki nem mondta, hogy ELSŐSORBAN a méretemtől volt annyira jó.

ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
A mai lányok már sokkal tágabbak mint 10 évvel ezelőtt. 18-19cm is simán becuppan nekik tövig. De kivételek mindig vannak persze. Akiknek ilyen méretük van azok megerősíthetnek ha esetleg nincs így.
ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Mégis mi a franctól lennének tágabbak a "mai lányok"? Ehhez genetikai változás kéne történjen, ami 10 év alatt eleve lehetetlen.


Ha arra utalsz, hogy többet szexelnek, és ezért tágabbak: az elmúlt 10 évben kevesebbet szexelnek az emberek, mint 20-30 éve. (Azt a hülyeséget remélem, már senki sem hiszi el, hogy akinek sok szexpartnere volt, annak tágabb a puncija – akiknek sok szexpartnerük volt, kevesebbet szexelnek, mint akik monogám kapcsolatban élnek. De egyébként ez tök érdektelen ebben a kérdésben, mert az emberek minden statisztika szerint kevesebbet szexelnek, mint pár évtizede. Pl. azért, mert gyk-n kommentelgetnek a szexrovatban ahelyett, hogy csajoznának vagy pasiznának.)

ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

"18-19cm is simán becuppan nekik tövig."


Persze, ha az ánuszrózsától méred a hosszát, nem a tövétől.

ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

A 4-es hozzászólást mindenkinek, aki a faszméreten vekeng itt, ki kéne nyomtatnia, és ki kéne ragasztania a szobája falára.


Az 5-öst meg minek savaztátok le? Őszinte volt, és még nem is hencegte túl.

ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Mert feltehetően tágasabb a hüvelyük az átlagnál.
ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!