Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mostantól mindig ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mostantól mindig ilyen lesz ha hármasozunk?

Figyelt kérdés

Párom régóta próbált megfűzni, hogy próbáljuk ki hármasban is, 2F1L feállásban. Ő passzív bi egyébként, ami engem nem zavar. Fél év rábeszélés és fokozatos ismerkedés után tegnap megtörtént az első hármasunk. Megbeszéltük hogy nincs tabu, ha valami nem tetszik, nem akarom akkor a biztonsági szót kimondva leállunk.

A fiúk persze nagyon beindultak és kipróbáltunk sokmindent ami persze nekem is tetszett de a végére nagyon elfáradtam, kimerültem és most fáj minden porcikám, főleg "ott" lent. Tudom hogy nem lehet irányítani , előre megbeszélni, de azt hiszem ilyen intenzív élményre max havi 1x vágynék, hogy tudnám rávenni őket hogy legyenek romantikusabbak, gyengédek?


ápr. 25. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
a száddal, amit beszédre is használhatsz, elmagyarazod nekik mire vagysz.
ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
a száddal, amit beszédre is használhatsz, elmagyarazod nekik mire vagysz.
ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, ha már egyszer úgy használtak mint egy tárgyat akkor nem fogsz változni a szemükben.
ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

De alapvetően tetszik hogy "fáj", nem? :)

Majd pár nap és hiányolni is kezded. :)

ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez a többes hátránya,a pinácskát megviseli. Egyszer voltam 3 pasival, elég meredek volt. Tőlük meg nehéz higgadtságot várni, hiszen egymást is húzzák meg hát ez nagyon izgató szitu nekik.
ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Az a szomorú hogy pont l.sz.rt.k hogy te ott vagy e, mit érzel. Csórikám...
ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Az tényleg nem zavar, hogy egy másik pasi dugja seggbe a fickódat a szemed láttára?
ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez a hármas szex lényege ;)

Masnap alig birni felkelni.

Érdekes,nekem pont ez jön be benne.

Nem vagyunk egyformák

ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz mindig ilyen. Belejössz, ha alapesetben neked is jo, bejön. (Idövel talán még növelnéd is a létszámot:-)
ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pár nap, megpihensz, a puncid rendbe jön és elkezd hiányozni, hogy újra rendesen megpakoljanak.
ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!