Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen bugyit szerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen bugyit szerettek a leggyakrabban hordani?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Tangát
ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem csak tangáim vannak. Számomra ez a legkényelmesebb és csinos is.
ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
napközben tanga, este meg kényelmesebb egy francia bugyi :)
ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Pamut tanga
ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Tangàt.
ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Nők 90% tanga bugyit használ

Am kényelmes egésznap abba lenni?

Vagy csak ez úgymond “elfogadott “?

ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
hagyományos fazonú selyembugyi, vagy francia, ha villantok akkor csupa csipke legyen
ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy mondanám, hogy normál bugyikat, viszont legyen rajta csipke. Szeretem az elegáns kinézetűeket. Tangát soha többé. Egyszer vettem fel, tényleg, szívemre teszem a kezem, hogy adtam neki esélyt, mert igen, jól néz ki.. Hát, még egyszer nem fogok. Azt a kényelmetlent érzést, ami akkor volt, feledni nem fogom, amíg élek.
ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Elmagyarázná valaki, hogy miért lepontozandó, amiért utálok tangát hordani, ezért nem is teszem?
ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

#8 és 9, mert túldramatizálod. Talán vannak kényelmetlenebb dolgok is a tanga viselésénél.


Én személy szerint a féltangát szeretem a legjobban, az is áll jól. Nekem a lényeg, hogy a fazonja szép legyen, a színe és anyaga majdhogynem mindegy.

ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!