Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők sok péniszes képet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők sok péniszes képet kaptok itt fent?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére itt nem tudják egyből becsatolni csak a linkjét, így nem kell "megcsodálnod" mielőtt törlöd/tiltod.
ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos én sose kapok, pedig vágyakozom szebbnél szebb hímvesszőkre…
ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyet küldtek, de nem néztem meg.
ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Számolni se tudom...
ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Rengeteget, de aztán elkezdtem tiltani őket. Valaki nem először küldött. Egy idő után meguntam. Nem kötelező megnyitnom a képet, mint ahogy elküldeni se lenne az. Valami szappanos kérdésre írtam választ anno a szépség és divat kategóriában, erre arra kapok képet...
ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Itt én is küldök ha úgy van és általában úgy van:)De előtte megkérdezem hogy mit szól hozzá.
ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

#5 üdvözlete a neten! :) Az Fb-n is ez megy, tökmindegy melyik nyilvános csopiban, fórumban bukkansz fel máris "megörvendeztet" pár idióta a szia ismi típusú lerohanással, s szinte tuti, hogy lesz köze olyan is aki pélóképpel indít.

#6 rossz hírem van... ha azt mondják küld el, akkor 99% hogy nem nő lesz a túloldalon :D

ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
,7 volt hogy belefutottam bevallom:)De volt hogy nem mert folytatás lett a dologból .
ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!