Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon lévő lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon lévő lány bevállalna ilyet?

Figyelt kérdés

Régóta küzdök feeder fétissel, de eddig csak fantázia volt. Mindent próbáltam, sehogy nem sikerült kiverni ezt az egészet a fejemből.

Mivel lehet, hogy élőben ez nem is tetszene, ezért eljátszottam a gondolattal, hogy meglátogatnék valakit a rosszlanyokról terápiás céllal. Gyakorlatilag annyi lenne, hogy addig kellene etetnie, amíg kb össze nem hányom magam, ezt ilyen bdsm stílusban.

Akinél kint van, hogy fétis/bdsm, az valószínűleg bevállalná? Vagy inkább dominához kellene menni?


A fúj, undorító, kezeltessem magam és társaira nem vagyok kíváncsi, kaptam már eleget.


ápr. 25. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Közvetítsünk közted és a kurwa közt? Vagy mi az ok amiért nem tőle kérdezed meg?
ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel még klasszikus dolgok miatt sem mentem, így van bennem némi tartás tőle. Gondoltam kikérem olyanok véleményét, akik voltak már/van róla véleményük, stb.
ápr. 25. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kurvákhoz dugni jártam amíg jártam. Ilyen baromság eszembe se jutna, de igazaból simán lehet. A kurwának az idejét fizeted, van aki cseverészni jár hozzájuk...
ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!